Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

hangi bisikleti seçmeliyim??

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında kutay karaca tarafından paylaşıldı.

1. kutay karaca

kutay karaca Yeni Üye

merhaba arkadaşlar.bisiklet almayı düşünüyorum,iki model arasında kararsız kaldım.salcano apollo ve salcano troia modellerinden birini alacağım.birisinde v fren,ötekinde ise mekanik disk fren var hangisi daha avantajlı?bisikletten pek anlamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

sadana bunu beğendi.
  2. sadana

sadana Onursal Üye

Seviye:
    Kutay bence bisikelt istiyorum diyerek yardım isteme.
    Boyun,Kilon,Tarzın (yani hareket mi? Düz yol mu?)
    Ne kadarlık bir bütcen var?
    Marka olarak Tercihin nedir?
    Bu detayları yazarsan en uygun sana önerilir..Tabi herşey zamanla Yani tarzını ve teknik detaylarıda zamanla en iyi şekilde bulursun..En güzeline kazasız belasız ve en güzel arkadaşlarınla binmen dileğiyle...İyi forumlar..

3. kutay karaca

kutay karaca Yeni Üye

yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.1.92 boyundayım,80 kiloyum,yaşadığım beldenin yolları bayağı bozuk bisikleti genellikle köy-dağ yollarında kullanacağım,salcano markasının tasarımlarını beğendiğim için tercih ediyorum-zaten yaşadığım yerde başka marka bisiklette satılmıyor.bütçe olarak da 500 lirayı geçmeyi düşünmüyorum pek..

sadana bunu beğendi.
  4. sadana

sadana Onursal Üye

Seviye:
    ok ama maddi olarak biraz daha iyi olursa daha iyi ve sürekli kullanabilceğin sağlam parçalaı bir bisiklet olurdu 19" oalrak düşün sende de ne boy varmış... :D İyi forumlar ..

5. kutay karaca

kutay karaca Yeni Üye

salcano iyi bir marka değil mi?bisikleti sürekli kullanmayacağım sadece haftasonları falan..bir de fren konusunda beni aydınlatırsanız sevinirim(v fren-disk fren)

sadana bunu beğendi.
  6. sadana

sadana Onursal Üye

Seviye:
    Mekanik fren daha uygun her yönü ile ama tercih meselesi.Birde salcano değilde sedona veya kron olabilir bence ama her şey madiyat ...
    ben yarın sana göre araştırım yada sen googleden bak ve forumun aranıyor kısmına tercih ettiğin model ve diğer detayları yaz..Sana bir çok kişi yardımcı olur.İyi forumlar.