Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hangi bisikleti almalıyım?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında doktor_oni tarafından paylaşıldı.

1. doktor_oni

doktor_oni Yeni Üye

Selamlar... Ben Ilgaz.

Bir motosiklet kullanıcısı olarak çok uzun zamandır güzel bir bisiklet alıp onun da apayrı zevkini yaşama hayalim var. Ancak yeni yeni ekonomik özgürlüğüme doğru ilerlediğimden yeni düşünmeye başladım ne almam gerektiğini.

Şöyle bir forumlara göz attıktan sonra şu bilgilere ihtiyaç olduğunu öğrendim:

Yaş 24 Boy 187cm Ağ 85kg

Bisiklete çok çok fazla zaman ayırabileceğimi sanmıyorum. Ama her fırsatımda yanımda götürmeyi (arabayla), fırsat bulursam turlara katılmayı planlıyorum. Çok toprak çamur fantazim yok ama kırda da rahat etmek isterim.

Çok çok fazla zaman ayıramayacağımdan ve yeni başladığımdan abartılı ücretler ödemek istemiyorum. Ama zırt pırt sorun çıkarmayacak, üstünde rahatsız etmeyecek ağır olmayan bir bisiklet tercih ederim.

Temiz bir ikinci el olsa tadından yenmez yani.

Tecrübeli arkadaşlar ne tür bir bisikletle başlamam gerektiği konusunda (marka model vererek) yardımcı olurlarsa çok sevinirim.

2. gültekin

gültekin Forum Demirbaşı

Adı:
    Ahmet Gültekin Gültepe
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Bisiklet için ayırdığınız bütçenizinde ne kadar olduğunu yazarsanız daha kolay seçim yapma şansımız doğacaktır :)

3. ZekiAlper

ZekiAlper Antalya Downhill Prof MTB rider

Adı:
    Antalya Downhill Özel Antrenör
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Bence Ankara da oturuyorsanız şanslısınız demektir Hemen Erdoganlar veya Delta bisiklete başvurun şöyle bisikletleri yakından görün hatta test edin bakın o zmn kararınızı anında vericeksinizdir ;) Forumdaki çogu arkadasımız ben de dahil olmak üzere bu imkandan yoksunuz ve bir şekilde görmeden kargo ile sipariş verdik (bence sansınız varken değerlendirin :))
    Anasayfadaki reklamlardan bisiklet bayilerinin adreslerini ögrenebilirsiniz ;) Fiyat performans konusunda begendiginiz modelleri bize söyleyin biz size elimizden geldigice yardımcı olmaya çalışırız ;) Şimdiden bu zorlu şeçimde size başarılarr..:D