Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hangi bisikleti almalıyım?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında FReeDoMSpY tarafından paylaşıldı.

?

Ne almalıyım ?

1. Şehir bisikleti

oy sayısı 4
    28,6%
  2. Yol bisikleti

oy sayısı 5
    35,7%
  3. Tur bisikleti

oy sayısı 1
    7,1%
  4. Mtb

oy sayısı 2
    14,3%
  5. Hibrit bisiklet

oy sayısı 2
    14,3%
  1. FReeDoMSpY

FReeDoMSpY Aktif Üye

Adı:
    Adar Çetin
    Seviye:
    Arkadaslar öncelikle herkese merhaba . İki konu açmıstim silindi . Şimdi biraz arastirdiktan sonra tekrar açıyorum ve umarım bu sefer konuyu yöneticiler kaldirmazlar . Şimdi ben öncelikle 1.68 boyundayim ve bacak boyum 83 cm . Bir bisiklet arıyorum ve daha önce sadece çocukluğumda bisiklet sürmüş biriyim. İstediğim bisikletle öncelikle ulaşımimi sağlayacağım yani ulaşım aracim olacak . İkinci olarakta tür lara çıkmak istiyorum biraz kondisyon yaptıktan sonra ve bu turlar git gide uzayın istiyorum yani anliyacaginiz uzun turlar da yapmak istiyorum . Üçüncü olarakta sabah erken saatlerde ya da aksam saatlerinde 2 saatlik spor amaçlı sürmek istiyorum her gün. %90 asfaltta süreceğim bir bisiklet arıyorum hem beni taşısin hemde yükümü de kaldırsın istiyorum. Çok bir bilgim olmadığı için forumda araştırırken sürekli kafam karışıyor . Kimisi amortisorsuz bisiklet al diyor ve ben onun bile ne anlama geldiğini tam olarak anliyamadigim için kala kaldım . Aklımda meride crossway 100 var şu an için . Nedeni de bisiklete bildiginiz bayıldım görür görmez :( 2500 liraya kadar bisiklete ayırdığım bütçe var . Yardımlarınızı bekliyorum .. Tecrübeli arkadaşlardan . Bol pedallar diliyorum tüm doğa ve çevre dostlarına .. saygilar (umarım bu sefer konumu kaldirmazlar değerli yoneticiler)

2. Aenescan

Aenescan Aktif Üye

Adı:
    Abdullah
    Seviye:
    Bir arkadaşın sorduğu bir soru vardı.. Hangisini almamaliyim diye. Orada önerilen modeller bence sizin bütçeniz için iyi modeller konuya bir bakin derim.

Hangi bisikleti almamalıyım? :)

FReeDoMSpY ve Deniz bunu beğendi.
  3. cem.cel

cem.cel Yeni Üye

Adı:
    Cem ÇELİK
    Giant Escape 2 modeli, size uygun olduğu kanaatindeyim.

FReeDoMSpY bunu beğendi.
  4. FReeDoMSpY

FReeDoMSpY Aktif Üye

Adı:
    Adar Çetin
    Seviye:
    @cem.cel teşekkür ederim bakacağım hocam :)

cem.cel bunu beğendi.