hangi bisiklet i alsam

VOLKANRR

Forum Demirbaşı
Tepki
218
bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim karasızlık kötü birşey bildiğim halde ordayım ne yazıkki limit derseniz hayır önemli olan memnun olabileceğim başımı ağrıtmayacak gezilerde bak yine volkan abi nin bisiklet tırtladı dedirtmeyecek bir model almak için sizlerden yardım istiyorum benim bu rahatsızlığımla ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler:)

• Beğen
Tepkiler: kivanckaplan
Scudo

AydınGünaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
1.381
yardımcı olmayı isterim ama bende yeniyim sitede sana yardım edenler cıkar güzel fikirler öneriyorlar hemde her sekil yardım ediyorlar sitenin bu tarafı tam bir aile havasında...benim gözümde şimdi bir kron xc 2000 var bakalım eskisini verip bunu hemen alacağım

Koray Karaman

Forum Bağımlısı
Tepki
752
Bu arada Trek 4500'e de bakmanızı öneririm.Başlangıç için mükemmel bir bisiklet. ;)

VOLKANRR

Forum Demirbaşı
Tepki
218
arkadaşlar bilgileriniz için teşekkürler 3 gündür şehir dışında olduğumdan yazılarınızı yeni gördüm ve bisiklet konusunda fazla bilgim olmadığından bana sunmuş olduğunuz bisikletlerin içceleyebileceğim linklerini verebilirseniz çokkkk memnun olurum şimdiden teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: kivanckaplan

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
bence bi limit fiyat verirsen bize daha iyi tavsiyeler gelir.Çünkü 450 ytl den başlayıp 15000 ytl ye kadar birçok bisiklet var.Sanırım mtb bakıyorsun kendine.Bencede Türkiye şartlarında en iyi seçim mtb olur heralde.Limitinin 1000 ytl olduğunu kabul ederek sana Sedona SD-761(2008) öneririm.Buyur linki:
(link)
Ya da kendi kullandığım bisikletimi öneririm(bi kaç değişiklik yaptım ben) Mosso Falcon:
(link)
Burada Scott Scale 80 :
(link)
Scott Aspect 40 :
(link)
Kron XC 2000 :
(link)
Kron XC 1000 :
(link)

• Beğen
Tepkiler: Dinamo

ekzotik

Üye
Tepki
35
volkanRR bence sen 1000RR al hiç sorun çıkarmaz pardon ya bisiklet istiyon sen dimi arkadaş iki kişilikmi bir modelmi yoksa tekmi bunu belirtmemişsin .

şaka bir yana ben de henüz seçim yapamadım karar verirsen birlikte hareket edelim.....

erencan774

Üye
Tepki
4
@ekzotik
ameoba hussar ve sedona 711 en iyi seçim olur gibi gözüküyor bende o fiyatlarda bişi bakıyıyorum kendime

Aykut Subaşı

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Bisiklet
Cube
Yeni başlayanloar için ve bütçesi 600 ytl altı olanlar için en uygun bisiklet Sedona 711v.

erencan774

Üye
Tepki
4
ewt de ameoba hussarın donanımı daha iyi gözüküyor hani.
birde siyah 18' bulamadım 711d yada 711v de.