hangi aksesuarları gerekli buluyosunuz?

Tepki
0
eski bisikletime bi anlık hevesle ne bulduysam takıp çıkarmıştım, zaten lüzumsuz şeylere para harcama hastalığı var ben de, sonradan dank etmişti boşa para harcadığım, ayrıca fazladan ağırlık

mesela benim için kilit birinci sırada, günlük hayatta çok kullandığım sağa sola gittiğim için, onun haricinde arka ön ışık, km olabilir, bilmem siz ekleyin, şu lazım dediklerinizi

Scudo

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
1. kask
2. eldiven
3. ön arka aydınlatma

MeTaLioNs

Daimi Üye
Tepki
212
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
kask aynası, sele altı çanta ve içine konulacak onarım malzemeleri hayati.

harun t

Daimi Üye
Tepki
101
Bisiklet
Lapierre
önce güvenlik
kask ve eldiven
sonra gece sürücekseniz aydınlatma ön arka yanada reflektör olamalı karanlıkta faek edilmeniz lazım
uzun yol yapacaksanız
yedek iç lastik, pompa ,alyan anahtarı, akort anahtarı, zincir sökme apartı ,
biber spreyi, köpek kovucu (2 defa kopek kovaladı nasıl depar attığımı ben bile şaşırdım )

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
@Tolga Çelebi

diş macunu ve fırçası, günübirlik listesinde yok, hafta sonu listesinde var... iki günde bi fırçalamak yeterli demek ki :D

hakan64

Forum Bağımlısı
Tepki
543
İsim
hakan
[video]www.youtube.com/watch?v=m29ufl_0eFA[/video]

Abdullah T.

Aktif Üye
Tepki
0
Bisiklet
Salcano
Kask, Eldiven, Gözlük
*Pompa
*Yama Takımı
*Alyan Takımı
*Ön Far
*Arka Flaşör
*Yedek İç Lastik
*Cep Telefonu
*Kimlik(Pek lazım olmaz ama ne zaman lazım olaccağı bellimi)
Suluk
Uzun turlar için;
Çadır
*Uyku Tulumu
*Mat
*Yedek Fren Vites Teli
*Zincir Yağı
İlk Yardım Çantası vb.

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
freebag içinde bulundurduklarım.( sırt çantası uzun mesafede sırtı terletiyor ama yine de kullanmayı severim ama freebag (bel çantası) daha etkin kullanışlı.)
2 adet iç lastik, bir adet mini pompa, bir adet topeak survival gearbox alet çantası. bisiklet üzerinde, arkada iki adet kırmızı flaşör, önde iki adet beyaz led flaşör, bir adet km göstergesi. üzerimde, eldiven, kask ve tayt. ben alışkanlık edinemedim ama matara da bulunsa ve içinde su olsa iyi olur.

Tahsin Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
114
@CandanC
Ben
Pecete - sabun ikilisine hayran kaldim nasil bir titizlikdir. Ay yama yaptim bak elim hep kirlendi diyen bisikletci var mi?

Diger ihtimal ben mi cok pisim hic umrumda olmuyor :) musait bir yer bulunca durup.yikiyorum?

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
@Tahsin Y.

sizleri bilmem ama, benim gidon çantamda, diş macunu, diş fırçası, deodorant, ıslak mendil, kuru mendil, ayna her zaman bulunur :D -- mendil önemli diil de, diş macunu diş fırçası ne zaman illaki alınacaklar listesine taşınır ya da artık listeye eklenmesine gerek duyulmaz, o zaman çağ atlamış oluruz bence :D :D

• Beğen
Tepkiler: ihtiyar
Tepki
1
@harun tınas
Arkadadlar kusura bakmayin ama ben burdaki bazi ekipmanlari bilmiyorum free bak fln nedir birde lastik patladigi zaman degistirmek icin gereken aletler nedir? Ve birde lastik patlamasini önleek icin kullanilann serit hakkinda bilginiz var mi acaba?simdiden cok tesekkür edrim.Bu konuda bilgi verirseniz cok mutlu olurum.
@Mehmet Levent

Sefa

Forum Bağımlısı
Tepki
677
Bisiklet
Focus
@Tahsin Y.
Hijyen takıntısı değil ama ben sele altı çantamda her zaman pürel bulunduruyorum. Lastik patladığı zaman, işlem sonrasında bi ıslak mendil yeterli oluyor ama zincir atıp da parmaklar yağa bulanınca gidon sargısının ya da fren kollarının da yağ olmasını istemiyorum açıkçası. :)

Tepki
1
Arkadaslar merhabalar öncelikle bi konuda beni bikgilendiri misiniz; lastik patlarsa dediniz ya lastigin pattlamamasi icin özep seritler mi kullanmaliyiz yada yama malzemesi mi tasimaliyoz yanimizda simdiden tesekkürler[emoji4]

Tahsin Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
114
@Sefa.
Ben gidon bandini hic dusunmemistim.
Haklisiniz beyaz bant kullananda var :)