Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hamburger fiyatina

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında hakano tarafından paylaşıldı.

1. hakano

hakano Kıdemli Üye

Seviye:
    Yazliktaki ikinci bisikleti, biriniciye dokunmasinlar diye aksesuar yardimiyla daha cekici hale getirmek icin yaptigim piyasa arastirmasindan hatirladigim kadariyla 50-60 ytl'nin altinda telsiz bisiklet km saati yok gibi birsey. Eger, bir tarafta bulunsun diyorsaniz Tchibo'dan aldigim "solar-powered bike computer" (gunes enerjili bisiklet bilgisayari) isimli wireless saati herkese tavsiye ederim. Henuz kullanmadim, ama ozellikleri benim cateye'dan daha cesitli: odo, dst, mxs, avs, tm (timer stopwatch), temperature, time (24-12), speed tendency, lighting, vs. Bunlarin bir kismi -temp, zaman, isik - su anda kullandigim 50+ YTL'lik saatte yok. Cok ekonomik bir fiyat, 14,5 (ondortbucuk) YTL gibi birseydi sanirim. Ve kesinlikle hantal gorunumlu degil, ust model bir Madone'a bile takabilirim. Eger bitmediyse alin derim.

2. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    2-3 hafta sonraki performansınıda paylaşırsanız sevinirim :D gerçi o km saatinin sonunu biliorum :D

3. Anıl Kuşaksız

Anıl Kuşaksız Forum Bağımlısı

Seviye:
    o km saatiyle açılmış bir konu var, kimse iyi bişey yazmamış :D

4. hakano

hakano Kıdemli Üye

Seviye:
    Sikayetleri okudum. En azindan bir kisminin sebepleri kullanma kitapciginda aciklanmis. Daha onemlisi bu cihazin TUV SUD sertifikasi var. Kolay verilen birsey oldugunu sanmam. Ama tabii deneyip gormek lazim. Bir an evvel test edip sonuclarini paylasmak isterim.

5. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    yüksek gerilim hattının yakınından geçerkende sapıtoyomuş ayrıca. birde bisikletin durduğunu farketmiomuş :)

6. SNkaraoglu

SNkaraoglu Forum Demirbaşı

Seviye:
    Ben benzer bişeyle düz yolda 90 km yapmıştım, nasıl oluyorsa :)
    Hız rekoru kırıpda 10 km max yazısını da görebilirsiniz... Hiç belli olmuyor...