Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Halkali Yarisi Bilancosu

Konu, 'Sporcu Odası' kısmında Fatih Buzgan tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Fatih Buzgan

Fatih Buzgan Onursal Üye

Seviye:
    Halkalı Cumhuriyet ve Atatürk Kupası MTB Yarışı bugün yapıldı, her ne kadar
    parkurun nasıl olduğunu son gece öğrenmeme, mesafeyi yarıştan 5 dakika önce öğrenmeme,
    aylardir arazide antremanı bırakın binmememe rağmen, 2. oldum.

Önümdeki arkadaşın hep yakınında seyrettim, arkadaş biraz uçan cinstendi, doğrusu
    yiğide hakkini vermek lazim, çocuk 15-18 yaş grubundaydi, kendi grubunda yarişti, 1.oldu,
    üstelik bir tur da fazladan kendi isteğiyle tur atti, yetmezmiş gibi bizim grup
    olan 19-35 yaş grubuna da katildi ve hep benim önümde seyretti, bizim kategoride de 1.oldu.
    Eh ben de en azindan haftada bir gün Çamlica ya da Belgrad ormaninda antreman yapsaydim,
    hiç şansi yoktu, aslinda bugün de 1. olabilirdim cidden fakat daha geçen Çarşamba gecesi
    Caddebostan grubuyla Kartal gezimizde mola yerine 10 metre kala düşüp de ömür boyu
    geçmeyecek bir bacak yarasina sahip olduktan sonra yarişta da düşmemek için yavaş seyrettim,
    yavaş dediysek ortalamamiz 22km civarindaydi :) ve çok aşiri sert ve bozuk olan toprak
    parkurda keskin virajlarda düşmemek için 30km'den 5km'ye iniyorsunuz gibi oldu sürekli.

Ben de Eren arkadaşim da düşmeyeceğiz diye kafamiza koyduk ve ben yine de biraz bastim tabi,
    ama sadece düşmemek için virajlara yavaş girmemden değil antremansiz olmamdan da dolayi
    2. oldum, bu da güzel.

Tabi, o parkurda 6 değil de 12-14 tur atin diyeceklerdi ya da MTB ile asfalt yarişi yapila-
    cakti ki o zaman işte herkese her şekilde toz yuttururdum :) neyse.

Parkur sert ama güzeldi.
    Organizasyon ise biraz aksakliklarla yine de işledi.
    Ödüller ise 1.lere Cembio marka 26" mtb, bir adet 16 ya da 20" gibi tekerli bir mini mtb
    ve daha küçük kardeşlerimize pembe bir bayan bisikleti idi.Ayrica altin görünümlü bisiklet
    şekilli kupa, madalya ve Q & Q marka saat de verildi.
    2.lere sadece madalya (bana da bu düştü :)
    3.lere yine madalya verildi.

Sonuç olarak katilimci ve seyirci sayisi çok olmasa da (ben nette her ortama davetiye
    mesaji yolladim ama gelen olmadi) güzel geçmiş iyi hatirlar birakmiş
    bir yariş olarak noktalandi.

Can Pelister bunu beğendi.
  2. specialagent

specialagent Forum Demirbaşı

Seviye:
    dostum tebrikler..gerçekten iyi yarış çıkarmışsın...çok sevindim bu sonuca.;)

3. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    15-18 yaş kategorisinde katıldığım yarışta 4. oldum.

Sakatlık, antrenmansızlık, kalkışta şanssızlık ve iptal olan küçük ayna dişlinin de etkisiyle (orta dişli 38!) ancak bu kadar oldu.. :) İlk iki oldukça uzaktı ama kürsüye çıkabilsem sevinecektim...neyse... :rolleyes:

4. Fatih Buzgan

Fatih Buzgan Onursal Üye

Seviye:
    abi sansa bak yahu, bsd nin sayfasinda bi benim kurudeki fotografim yok :( tuh be keske goturseydik makinayi :)

5. Tuğrul

Tuğrul Onursal Üye

Seviye:
    Bende aradım o kürsüde seni :)

Fatih ve Eren Tebrik ederim.Çarşamba gecesindeki kaza içinde çok üzüldüm.Geçmiş olsun.
    E tabi yarış öncesi uslu durmak lazım değil mi :rolleyes:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.