Halil yeni bisiklet yeni fotoğraflar

boxtubing

Daimi Üye
Tepki
257
Fotoğraflardan hareketler başarılı gözküyor fakat yakında boğazda kırılacaktır çünkü;bende amoeba scoot vitra kullanıyordum 16 cm lik malesef kırıldı..umarım sende kırılmaz veya kırıldıgında senı incitecek birşey olmaz neyse başarılarının devamını dilerim (ßy MossO);):D

• Beğen
Tepkiler: cheyenne
Scudo

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
Valla haklısın o kocaman boğaz nasıl kırıldı anlayamadım inşallah halil kardeşimizin başına kötü birşey gelmez.

Tepki
2
sen insanmısın ? :D

o bisiklet streetdj mi yoksa bmx mi ilk defa bu bölüme giriyorum ve ilk defa böle bir biisiklet görüyorum :)

• Beğen
Tepkiler: halilstyle
A

Adrenaturex

Misafir
gercekten güzel fotogrsaflasr insallah en kısas surede videolarınıda gormek i.steriz

Faruk UZUNKÖPRÜ

Daimi Üye
Tepki
249
Kuş gibi uçuyosun :D, bende isterdim böyle hareketler yapabilmeyi ama malesef herkez başarabilecek diye bişey yok :)

boxtubing

Daimi Üye
Tepki
257
tbrıkler halil....harketler hoş olmuş devamını bklerz..ßy MossO;)

@karşıyakalı

trial bisikleti arkadaşım koltuksuz (el yapımı ) trial bisikleti:)

• Beğen
Tepkiler: cheyenne

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
olsunda el yapımı olsun yasin oda yok malesef bisiklet istiyorummm :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
788
trial surekli bisiklet yıpratmak uzerine mi kurulu yoksa bana mı ole gelior

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
Yaklaşık öyle senede bir bisiklet değişmek zorunda kalıyoruz gerçi bir sene içinde baya bir parça değiştiriyoruz ama neyse :eek:

DependeNt

Üye
Tepki
1
aga ben yeniyimde bu bisiketin resmını walpaper halındekı resmını ark ye gosterdımdı bundan 1tane war oda halil diye bırınde demıstı. bu o mu :D

cesar çakas

Forum Demirbaşı
Tepki
172
bu trialin aynısına benzer ve hatta aynı jant özelliğine sahip bisikletin üstüne bende çıktım gerçekten hareket tarzında bişe ister istemez bir görüntü çıkıyor yaptığın bir harekette... bir kaç hareket yaptım fena oldu:Dyani az bir sürüşünüz olsun ve hareket kabiliyetiniz olsun 10 numara kareler oluşturursunz emin olunki herşey sahısta(sürücü) bitmez ,önemli olan bisikletin seni yöneltmesi ve yapacağın hareketin kolaylığını hissettirmesi ...ama ben bu triali istanbul'da cesur'da görmüştüm ve binmiştim ama ark. mersin'de felan bahsetti bilemiyorum artık demek satılmış ... nesee bu arada gsl kareler