Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Half Ironman hazırlık, Caddebostan-Tuzla, ortalama 30km hız, toplam 90 km

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında Pearl Jam tarafından paylaşıldı.

1. Pearl Jam

Pearl Jam Yeni Üye

Bisiklet:
    Giant
    Herkese selam,
    Eskiden beri düzenli spor (basket, koşu, yüzme) yaparım. Son birkaç yılda ara vermeme rağmen, half ironman hayali ile geri döndüm. 5-6 aydır Gloria'ya hazırlanıyorum. Yol bisikletini ise 2 ay önce aldım. Vakit buldukça haftasonları Caddebostan-Tuzla rotası yapıyorum. Anlayacağınız bisiklet konusunda oldukça yeniyim. Şimdilik ortalama 28/29 km ile gidebiliyorum, ve bir defada en fazla 90 km yaptım. Önümde yarışa 2 ay zaman var. Sizlerden ricam, bu rotada 30 km temposu ile giden gruplar varsa, bu gruplardan olan biri bana yazabilir mi? Grup müsaitse katılmak isterim. Şimdiden teşekkürler ve herkese sağlıklı sürüşler..

2. ozi*

ozi* Yeni Üye

Adı:
    Ozan
    Seviye:
    Merhaba, Bostancı vapur iskelesinden başlayıp cumartesi ve pazar günler saat 8.30 da start veren Atilla Bisiklet Takımı var.Yanlış bilmiyorsam saatler böyle.Ve gruba kabul ediyorlar .25-30km ortalamayla Tuzla 'ya gidiyorlar.İsterseniz aralarına katılıp bir gün deneme sürüşü yapabilirsiniz.Beğenirseniz,devam edersiniz.

Ama önce kendileriyle iletişime geçmek isterseniz,Facebook sayfasından takımın sayfasına mesaj gönderebilirsiniz,mutlaka yazarlar.

Çok fazla takip etmediğim için saatler hakkında aklımda kalanlar bu kadar,ancak onlara tekrar sormanız daha iyi olacaktır.Bir değişiklik olmuş olabilir saatlerde.

Keyifli sürüşler

3. Pearl Jam

Pearl Jam Yeni Üye

Bisiklet:
    Giant
    Teşekkürler, bakacağım..

4. ozi*

ozi* Yeni Üye

Adı:
    Ozan
    Seviye:
    Rica ederim