Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Haftanin Gezİsİ

Konu, 'Akdeniz Bölgesi' kısmında [XC-DeniZ] tarafından paylaşıldı.

1. [XC-DeniZ]

[XC-DeniZ] Yeni Üye

Seviye:
    BU pazar sarıçınara cıkıp kar topu oynayacağız
    kendine güvenen sağlam arkadaşlarıda bekliyorum.Free raıder cılar hariç[semih hariç].gelen arkadaşlar çivili lastiklerini ayarlasın.ayarlayamayanlara uygun fiyatlara müessesemizden takviye yapılır

2. emre arıkan

emre arıkan Onursal Üye

Seviye:
    deniz forum a duyurmussun evet kendine güvenen ler sizi çok harika parkur beklio ama ben kendime güvenirim deyip bizi yolda oyalicak olan arkadaşlar lütfen gelmesin sonra problem olup tatsızlıklar oluyo

3. Zeki Dönmez

Zeki Dönmez Kıdemli Üye

Seviye:
    çivili lastik değilde benim tekerlere zincir takalım bide bu lastiklerde kaçlık çivi kullnılıyor son olarakta bu çivileri tekere çakarakmı takıyoruz bir yardımcı olursanız sevinirim varya çocuklar antlyanın tadını siz çıkarıyorsunuz valla bende gelirimde çivi çekiç bizden geçti ama benim yerimede kartopu oynayın mümkünse gelirken biraz kar getirirseniz sevirim şimdiden iyi eğlenceler kartopunun içine taş saklamayın :D :D :D :D

4. Haşim Okyay

Haşim Okyay Onursal Üye

Seviye:
    Çivili ( vidalı ) lastik ile ilgili http://www.mtbtr.com/gezi_yayin/yayin.asp?kayitno=901 adresinden uygulamalı bir şekilde bilgi alabilirsin dostum :in:

5. semıh gunay

semıh gunay Forum Bağımlısı

Seviye:
    ben neden gelmıom kazanamı dustumm:)zaten ıstesenızde gelmem artık pzar gunku turdan sonra bıraktım bu tur ıslerını bana gore deeeellll!!!ben free takılcammm cahal denız free raıde deeeelll....freeride..sagır duymaz uydurur mısalı...olum cıvılı lastık verıne sılık lastık goturun kayak yaparsınız bısıkletle puhahaha:)

Zeki Dönmez ve Atahan Akıllı bunu beğendi.
  6. [XC-DeniZ]

[XC-DeniZ] Yeni Üye

Seviye:
    Zeki amca ne zamandan beri çocuk olduk?Neyse biz çivileri işaat çivilerinden yapıyoruz .10'luk kullanıyoruz.keser yardımıyla çakıyoruz.ama dikkat et eline meline vurayım deme. dikkaaaat eeettttt!!!!!!!!!!

7. [XC-DeniZ]

[XC-DeniZ] Yeni Üye

Seviye:
    teşekkür ederim saol fakat ben 7 sendir imal ediyorum çili lastikleri hatta uzman olduğumu bile söyliyebilirim ama yinede saol.

8. [XC-DeniZ]

[XC-DeniZ] Yeni Üye

Seviye:
    Selam ufaklık sen ne zaman büyüdünde cevap yazmayı öğrendim bakayım sen ha canım.Senin güddüğün koyun kadar benim giddiğim kilometre var.takıldığın yer olursa sor biz abin olarak sana öğretiriz<seni gööözzzlerinden öpüyorum.

9. [XC-DeniZ]

[XC-DeniZ] Yeni Üye

Seviye:
    Hfta sonu küçük bir değişiklik yaptık.Saklıkentten feslikan yaylasına ordan kar çukuruna geçecez.Yalnız çivili lastik konusu çok ciddi.Bazı arkadaşlar olayı gırgıra aldılar tabi onlarda haklı hiç karda sürmemişler.Ama biş şansları var.Bizden ders alabilirler.Bu işler forumda laf cambazlığı yapmaya benzemez.Çıkalım hafta sonu saklıya herkez bildiklerini anlatsın orad.Herkezi hafta sonu saat 08.00 de melltemde bizm sitede buluşuyoruz.Lütfen bisikletten anlyan arkadaşlar gelsin ayrıca saglam çeviren ve mantıklı herkezi bekliyoruz.Bu gezi sıradan gezilere benzemez profosyenel arkadaşların her zaman başımızın üstünde yerleri var.herzi hazırlıklı ve özellikle bisikletleri balımlı gelsin.Bay bayan herkezi bekliyorum onlar içinde tecrubr olur.......................

10. emre arıkan

emre arıkan Onursal Üye

Seviye:
    deniz merhaba bu gezi değişikliği canlı yüzyüze yaptık tabiki bende söyliim bu gezi biraz kondüsyon gezisi olacak çok hazırlıklı gelmek gerekiyo ondan dolayı kondüsyonlu ve de bisikleti bakımlı arkadaşlar gelsin lütfen çünkü yolda fazla oyalanmamak gerekiyor yol oldukça uzun

11. necod

necod Kıdemli Üye

Seviye:
    ben 2 ay önce tek cıktım aşağıda hava cok güzeldiyukarıda dondum 4 saatte cıkmıştım gelicek arkadaşlar sıkı giyinsinler yoksa yukarda bilemiyorum bol sanslar deniz bu organizasyonda iyi oldu bisiklete binen binmiyen belli olur bende gelmek isterdim ama biraz vucudum kırggın başka sefere inşallah:in: :in: :in: