Haftanın Fotoğrafı

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Merhaba Arkadaşlar, böyle bir konu açmıştık Şubat ayında ve 7 hafta boyunca başarılı şekilde fotoğraflarınızı burada sergileyip eleştirilere açık olduğunuz, katılım sağladığınız için teşekkür ederim.
Askere gidince ilgilenemediğim için konu rafa kaldırılmıştı, şimdi yeniden açıyorum.
Bu sefer biraz daha serbest davranacağız, arada ben de netten bulduğum başarılı fotoğrafları sizlerle paylaşacağım.
Konusunda veya içeriğinde bisiklet olan, amatör ve profesyonel her fotoğrafçının çektiği kareleri bekliyorum.
Açılışı ben yapayım :)

Bu kareyi profesyonel fotoğrafçı sayın Sinem Şarapçı çekmiş.Kendisine buradan tekrar teşekkür ediyoruz.

(link)

Scudo

temucin90

Forum Bağımlısı
Tepki
2.483
Bende kendi çektiğim bir fotoğrafı huzurlarınıza sunuyorum...

By

:)

Fotoğrafta gölgenin bulunması hoş.Karşıda duran araç (Jaguar ya da Bmw) eğer amaç bisikletin o aracın karşısındaki gücü ise doğru olmuş.Bir de bisiklet dışındaki herşey (arka fon) alan derinliği kullanılarak flu çıkarılarak bisiklet daha ön plana çıkarılabilirdi.
Paylaşım için teşekkürler.

Barış Kılınç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.154
http://i150.photobucket.com/albums/s104/shakaofthezulu/2007_0511caddebostan0033a.jpg

kaldığı yerden devam ettiği için teşekkürler...

Rica ederim.Katılımın için ben de teşekkür ederim.Başarılı bir ters ışık çalışması.Belki biraz daha alt kadrajla çekilip yüceltme etkisi verilebilirdi, buraları ben fethettim gibi :)
Bu haliyle de hayli güzel.

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Ne güzel fotoğraflar, yavaş yavaş sitemizin sanatçıları çıkıyor meydana :)
Herkese desteği ve paylaşımından dolayı teşekkür ederim.Devamını bekliyoruz, artık yarışma tarzında değil sadece paylaşım ve eğitim amaçlı kullanacağız bu konuyu.Bu yüzden istediğiniz kadar yollayabilirsiniz, herkesten düşünülerek çekilmiş o güzel fotoğraflardan bekliyorum.

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Ben çekmedim ama, poz verdim :)
Halil Uygun'un objektifinden;

http://i218.photobucket.com/albums/cc25/zoeturkey/08.jpg

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@HaliliOzturk