Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

hafta sonu bisiklet seçimi yardım..

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında gustin tarafından paylaşıldı.

1. gustin

gustin Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar forumda epey dolaştım ama sorumun cevabını bulamadım, bilgisi olan deneyimli üstadların yardımına ihitiyacım var.

Ben eşimle birlikte hafta sonları kullanım için orta düzey bir bisiklet almak istiyorum. YAni ayda 1 ve ya 2 hafta sonu kullanırız diye düşünüyorum iş yoğunluğunda dolayı. Sitelerde gördüğüm kadarıyla her fiyata bisiklet var , benim ayırdığım bütçe 200 tl(tek bisiklet tabi) ye kadar ama derseniz 200 tl bisiklet olurmu çok sağlam olmaz sakatlanırsınız sizi yolda bırakır falan derseniz önerileriniz nedir bilmek isterim. 26 jant tercih sebebim.

Süleyman Nazioğlu bunu beğendi.
  2. Deniz

Deniz Üyeliği iptal edildi.

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    200 tl verip alacağınız bir bisiklet sizi yarı yolda bırakmasa bile, sizi bisikletten soğutabilir. Tam olarak bisiklet fiyatlarını takip etmiyorum fakat Salcano, Whistle, Sedona, Kron veya Geotech markalarının çok da pahalı olmayan modelleri mevcut. Bu konu altında size bisiklet önerileri gelecektir. Forumda sizin gibi konu açmış olan, tavsiye isteyen arkadaşlara önerilen bisikletleri de inceleyin derim. Bu arada foruma hoşgeldiniz. :)

3. gustin

gustin Yeni Üye

merhaba , benimle aynı konuda bilgi isteyen arkadaşların sorularını ve verilen cevapları bulamadım ?

4. Deniz

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Süleyman Nazioğlu ve gustin bunu beğendi.
  5. gustin

gustin Yeni Üye

Belirtmiş olduğunuz linkleri bir solukta okudum ve düşüncelerim beni ilerisi için iyi bir bisiklet alacağım yönüne doğru itiyor. Ama herzaman yaptığım gibi ilk önce düşük düzeyde bir alım yapıp sonrası için iyi bir dağ bisikleti kadrosu kurmak isterim. Onun için ya ikini el bir bisiklet almak yada şu linkteki bisikleti almak istiyorum. Fikriniz nedir merak ediyorum linteki bisiklet nasıl ? http://www.hepsiburada.com/26-jant-...aspx?productId=sporsal229&categoryId=27012996

6. ÖMER KAYA

ÖMER KAYA Üye

Seviye:
    ben bisikletimi satıyorum isdersen ms'mi ekle konuşalım detayları msnde konuşuruz anlaşırsak ne allâ... 200 tl fiyattt.

7. Deniz

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Verdiğiniz linkteki bisiklet pek iyi değil, hiç tavsiye etmem. Fakat aynı sayfada aşağıda Salcano NG 650 var. Fiyatı bence çok iyi. Verdiğim linklerdeki arkadaşların da dediği gibiymiş gerçekten. O fiyata alınabilecek en iyi bisiklet gibi görünüyor.

8. Süleyman Nazioğlu

Süleyman Nazioğlu Üye

Seviye:
    daha hafif olan bisikletleri tercih etmelisin Böylece yorulmazsın

Deniz bunu beğendi.