Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hafta sonu (25/26-05) tur organizasyonu

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Erol DEGERLI tarafından paylaşıldı.

1. Erol DEGERLI

Erol DEGERLI Yeni Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Merhabalar,

Yol bisikletimden Tur bisikletime geçiş yaptım.
    Bu hafta sonu için uzun yol planı olan var mı?

Tuzla da oturuyorum, İstanbul çevresi (Yalova,Şile vs) gezilerinize katılmak isterim...

2. degerli

degerli Aktif Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Basligi gorunce altta isim ve soyisim gozume carpti,ben ne zaman boyle bi baslik actim diyerek sayfayi yeniledim baktim isim ve soyisim ilk goruste benzer geldi ve bunu paylasmadan yapamadim:)

Henuz bisikletim yok.Secim asamasindayim su an.Ama nasip olursa bir organizasyonda katilmak istiyorum bende bu turlara.

3. Erol DEGERLI

Erol DEGERLI Yeni Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Merhaba Emre Bey

Soyadı konusunda haklısınız çok sık rastlanır bir soyad değil.
    Tuzla - Kadıköy yapmaktan sıkıldım böyle bir başlık atayım dedim.... Bakalım hafta sonuna kadar bir tura katılabilecek miyim? Yoksa yine aynı güzergah devam

Umarım en kısa sürede istediğiniz bisiklete sahip olursunuz.

Selamlar,

4. degerli

degerli Aktif Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Tesekkur ederim.Umarim dilediginiz gibi bir tur gerceklestirirsiniz sizde.

Iyi pedallamalar denir sanirim..

5. Erol DEGERLI

Erol DEGERLI Yeni Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Merhabalar

Hafta sonu için Şile de kampı bir gezi düzenleniyor.
    Orada olacağım....

Herkese Selamlar

6. mtsemiz

mtsemiz Kıdemli Üye

Seviye:
    Merhaba Erol kardeşim,

Kayışdağında oturuyorum. 25 Mayıs Cumartesi sabah 07 feribotuyle Pendik'ten Yalova'ya geçip, ordan Orhangazi- gölün güney kıyısı (Sölöz-Narlıca) yoluyla İznik (burada köfte molası) ve devamında Boyalıca-Valideköprü-Altınova yolu ile Topçular'dan geri dönüş yapacağım. Aslında yol arkadaşı aramıyor değilim, ama ben de MTB ile dolaşıyorum, yavaşım, herhangi bir gruba dahil olamıyorum, muhtemelen dik yokuşları elimde çıkacağım, o yüzden sadece projemi paylaşmakla yetiniyorum. Hedefim gün ışığına göre hareket edip güneş batana kadar Topçular'a ulaşmak. Gerisini bir şekilde hallederim diyorum. Kolay gelsin.

7. CAVOGUZHAN

CAVOGUZHAN Kıdemli Üye

Seviye:
    selam
    yanlış anlamazsan ufak bir bilgi paylasmak ısterım. bahsettigin guzergah uzerınden yalova -iznik - boyalıca yaklaşık 85 km. bunda sıkıntı yok. ancak sıkıntı olabilecek konu, boyalıcadan içeri girdikten sonraki güzergah yaklasık 30-35 km gibi bir mesafe ki gayet saglam rampalardan olusuyor inişi çıkışı bol . yol mukemmel. koy yolları hep. trafık, egsoz, korna yok ama 85km uzerıne o güzergah cok çetin olur onu solemek ıstedım.

buarada bu hafta sonu yokum maalesef. yoksa kesın katılırdım sana. cevizlide oturuyorum.

8. Erol DEGERLI

Erol DEGERLI Yeni Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
  9. Emre Oktenoglu

Emre Oktenoglu Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Murat Bey merhaba, açıkcası turunuz bana da cazip geldi. Yavaş olmanız sorun olmaz ben de sık sık durup fotoğraf çekerim yollarda, fotoğrafçılıkla da uğraştığım için.
    Yarın tekrar haberleşelim buradan yanınıza arkadaş kabul ederseniz, tabi ben gelmem durumunda kadıköyden geleceğim ama sabah o saatte 45 dakikada en geç pendikte olurum sanırım.

10. mtsemiz

mtsemiz Kıdemli Üye

Seviye:
    Merhaba Emre kardeşim.
    Beraber gitmek benim için de hoş olur, ancak tekrar vurgulamak istiyorum ki ben bu güzergahı özellikle seçtim. İşin keyifsiz kısmını bir an önce geride bırakmak için. Yalova'dan Orhangaziye doğru giderken gidebildiğim kadar gidip rampalarda inip elime alacağım. Yaklaşık 3-4 km gibi yürüyüş olacağını düşünüyorum, o yokuşu bisikletle inmiş biri olarak. Sonra Narlıca ve Boyalıca yokuşlarında da yürüyüşler olacağını öngörüyorum. Burada ben bunları göze aldım ama başkalarını yavaşlatırım, insanları sıkarım korkusuyla hep tek başıma plan yaptım. Yavaşlık, fotoğraf çekmenin yanında 26 derecelik sıcakta oluşacak yorgunluktan ötürü de olacak. Bir de İstanbul içinde tepilecek mesafe ile birlikte ilk kez bir günde 150 km yükün altına giriyorum. Güneş batmadan Topçular'a geri ulaşmayı istiyorum, hız yapmam gerektiğinin de farkındayım. Bilinmezlerle dolu bir iş. Sıkılmazsan eğer, beraber gidelim, başım üstüne...

11. Ceyhun Baydoğan

Ceyhun Baydoğan Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Selamlar herkese. Bende size katılmak isterim. Yazışmaları okudum performansım iyi sayılır. Yarın tekrar son durum hakkında haberleşirsek sevinirim. Bu arada bende Fatih merkezdeyim.

12. murat atay

murat atay Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:

Gidiş rotası güzelde dönüş için aynı şeyi söyleyemem :hasta: neden derseniz boyalıca'dan kuzey istikamete gidiş oldukça dik rampalardan oluşurki turu cehennem azabıba çevirebilir.Aslında tur rota çok güzel ama bir gece konaklamalı daha sağlıklı ve daha güzel geçmesini sağlar. Nacizane tavsiyemdir.

mtsemiz bunu beğendi.