Hafta İçi Sarıyer-İstinye Kısa turları

gizer

Forum Demirbaşı
Tepki
161
İsim
Özgür KUŞCUOĞLU
Bisiklet
Kron
Arkadaşlar,
Her Salı ve Perşembe akşamı, Sarıyer-İstinye turu yapıyorum. Artık Sarıyer' den Noktalivirgul de katılacak. Bu güzergahtaki arkadaşlar, kısa turumuza katılmak isterlerse, lütfen haberleşelim. Şimdilik Salı ve Perşembe günleri oluyor, ancak katılıma göre hafta içi sadece bir gün veya yine iki gün olabilir. Saatine de birlikte karar verebiliriz. Şimdilik ben 18:30 gibi çıkıyorum. Daha geç de olabilir. Bu kısa turları hafta içi düzenli hale getirebiliriz.
İyi haberlerinizi bekliyorum

Scudo

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
süper ekşın ekşın ekşın,yakın olsam size kesin katılırdım,ama mesafe çok uzak.size başlatığınız bu uygulamadan dolayı tebrik ederim.sevgilerle

gizer

Forum Demirbaşı
Tepki
161
İsim
Özgür KUŞCUOĞLU
Bisiklet
Kron
@hızlı

Teşekkürler Nikolay,
Sarıyer' den çok az kişi olduğu için hatırı sayılır büyüklükte bir grup çıkacağını sanmıyorum. Bir kaç kişi olsa yeterli.
Görüşmek üzere.

Lütfü Çolak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.811
yakın olsam seve seve katılmak isterdim,
ancak benim sarıyere gelip dönmem zaten başlı başına bir gezi oluryor. :)

sizlere şimdiden iyi eğlenceler.

Noktalivirgul, cezan büyük olacak,
anladın sen onu...
:D

gizer

Forum Demirbaşı
Tepki
161
İsim
Özgür KUŞCUOĞLU
Bisiklet
Kron
@Lütfü Çolak

Teşekkürler Lütfü Bey,
Hafta içi gezileri tam düzene giremese de, iki akşam çıkmaya çalışıyorum. Belki ilerde sadece Çarşamba günlerine alıp, mesafeyi uzatabilirim.
Yakında birlikte pedallamak dileğiyle.

ramazankurucay

Forum Demirbaşı
Tepki
788
abi merhaba .. yeniköydeyim hatta şimdi sarıyerden geliyorum turu başiktaşa kadar uzatırsak .. katılabilirim.. tatmin etmeyecek yok sa :) ..hafta içi uygunum..

• Beğen
Tepkiler: gizer

gizer

Forum Demirbaşı
Tepki
161
İsim
Özgür KUŞCUOĞLU
Bisiklet
Kron
28 Mart Çarşamba günü Büyükdere' den 18:30' da çıkıp, Beşiktaş yönüne doğru 50-60 dakika gidiyorum. Sonra Büyükdere' ye geri geliyorum. Toplam 110-130 dakikalık bir gezi olacak. İsterseniz Tarabya' da buluşabiliriz. Bundan sonra Salı ve Perşembe günleri 15-20 km.' lik kısa gezintiler yerine, sadece Çarşamba günü çıkıp 40 km. yapmayı daha uygun buluyorum.
Görüşmek üzere.

noktalivirgul

Forum Demirbaşı
Tepki
246
abi katılmayı çok istiyorum ama birtürlü nasip olmadı beraber pedallamak malesef bu çarşambada 21 e kadar çalışıyorum.sizlerede uyarsa turları çarşamba değil de pazartesi , perşembe veya cuma yapabilirmiyiz benim katılmam daha kolay olacak sanırım en kısa zaman da pedallamak dileğiyle çarşamba akşamı bol eğlenceler selamlar.

lütfi abi anladım ben onu ama korkuyorum:)

Banu B.

Forum Bağımlısı
Tepki
306
süper gezi.... valla özeniyorum.. biz de beşiktaş civarındakilerle böyle mini gruplar yapıp gezmek istedim:):):)
hele bir havalar düzelsin bakarız artık...
hepinize iyi gezmeler.. fırsat oldukça bizle de paylaşın:):):)

gizer

Forum Demirbaşı
Tepki
161
İsim
Özgür KUŞCUOĞLU
Bisiklet
Kron
@noktalivirgul

Başka bir hafta uygun bir günde çıkarız

gizer

Forum Demirbaşı
Tepki
161
İsim
Özgür KUŞCUOĞLU
Bisiklet
Kron
@cobike

Beşiktaş grubuyla ortada buluşuruz. (Çankırı / Orta değil)
Görüşmek üzere.

gizer

Forum Demirbaşı
Tepki
161
İsim
Özgür KUŞCUOĞLU
Bisiklet
Kron
Bu akşam 18:30 gibi Büyükdere' den çıkıp Ortaköy' e kadar pedallıyorum. Ortaköy Kaçkar' dan "Cici Bisikletim" DVD' sini alıp tekrar Büyükdere' ye dönüyorum. (Yaklaşık 36-37 km.)
İsteyen arkadaşlar yoldan katılabilirler.

GeYiRCaN

Üye
Tepki
18
merhaba ben sarıyerde koc universitesindeyım. bizde de aynı sıkntı vaar. gezilere 1-2 arkadastan fazla katılım olmuyor. ben yaptıgınız bu turlara katılmak isterim. haberleşelim

gizer

Forum Demirbaşı
Tepki
161
İsim
Özgür KUŞCUOĞLU
Bisiklet
Kron
@GeYiRCaN

Merhaba GeYİRCan,
Haftaya uygun bir günde, Beşiktaş' a kadar gidip Sarıyer' e geri geliriz. Çok kişi olunca, sahil yolunda güvenlik de artıyor. Noktalivirgul için perşembe günü uygun ve Ramazan da hafta içi hemen hemen her gün uygun olduğuna göre haftaya perşembe günü Büyükdere' de buluşup, Yeniköy' den veya gelebilirse Tarabya' dan Ramazan' ı da alıp, Beşiktaş' a doğru pedallarız.
Haftaya görüşmek dileğiyle.

noktalivirgul

Forum Demirbaşı
Tepki
246
@gizer

ya arkadaşlar çok oluyorum farkındayım ama bu haftalık çarşambaya kaydırabilirmiyiz gezimizi.perşembe nöbetim çıktı:(

ramazankurucay

Forum Demirbaşı
Tepki
788
abi merhaba ... :) bugun ben uygunum .. nasıl olur çıkalım mı... bi beşiktaş yaparız .. :) haber bekliyorum herkesten ben çıkacağım :) bilmiyorum nereye doğru giderim...sizden katılan olursa çok iyi olur.. :) haber bekliyorum ..

noktalivirgul

Forum Demirbaşı
Tepki
246
ben bu akşamda nöbetçiyim onun için gelemeyeceğim size iyi eğlenceler kazasız belasız sürüşler.

gizer

Forum Demirbaşı
Tepki
161
İsim
Özgür KUŞCUOĞLU
Bisiklet
Kron
@precipice

Bu akşam eve çok geç geliyorum. İstersen Çarşamba akşamı çıkalım. Ayrıca Cumartesi günü biraz daha uzun yol (90-100 km.) yapmayı düşünüyorum.
Görüşmek üzere.

gizer

Forum Demirbaşı
Tepki
161
İsim
Özgür KUŞCUOĞLU
Bisiklet
Kron
@noktalivirgul

Aslında bu hafta çıkmayı düşünmüyordum ama, Çarşamba uygundur