Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

'' hafta içi kasım ayı antreman etapları anadolu yaka ''

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Kudret Kurtcebe tarafından paylaşıldı.

1. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    malum garip oldu havalar ,hafta sonu gelince bi tersliktir gidiyor treynırımız yok o zaman hafta içine kayacağız ..hafta sonu bu kış artık tehlikeye girecek anlaşıldı ...tam ring olarak bıçdere etabı 160 km eşdeğer etap olarak, en iyi çalışma yeri olarak demirbaştır...
    evet ikinci ring ise bostancıdan sahil yolundan kurtköy pendik sapağından istanbul bulvar yoluna ordan viaporttan aydosa ordan kayış dağı ve başıbüyükten idela tepeye ...evet üçüncü favori etap tam ring bostancı dan iç erenköye ordan gümrük ,dudulludan çavuşbaşı sapaktan kavacık a ordan üsküdar ve bostancı polinez e inilirse çavuşbaşından aynı yolu alarak kavacıka gelindiğinden tam ring olmuyor ,,,

hafta içi bu güzergahlar bizi bekliyor ama çalışan çok öğrenci çok,,,
    evet günler hafta içi çarşamba ,,cuma olarak kendini gösterecek bunun nedeni pazar ağır tur olabilir akabinde iki gün ben yatarım .....
    evet bu günlerde hava kötü olursa cuma günü cumartesiye kayamayacak çünki pazar tur olacak çarşamba hava kötü olursa perşembe veya cumaya kayar..pazar tur olmaz ise hava muhalefeti yüzünden pazartesiye kayacak..
    evet geçen sene hafta içi antremanlarına sadece onur ve aytekin erzan gelmiştir mtb leri ile ama onlar artık yola geldikleri için yolcu oldular .....fakat şu da bi gerçekki her güzergah yola uygun değildir yola uygun olmayan güzergahlarda yol bisikleti fazla kullanılırsa kompenantların eskimesi söz konusu olmaktadır ..

bahtiyar közen bunu beğendi.
  2. yilmaz kaynak

yilmaz kaynak Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    gönül ister ki katılalım ama okul var bide son senem üstüne sınava hazırlanıyorum.Bide karşıda olması +60 km benim için bide kış var. :(

3. mtsemiz

mtsemiz Kıdemli Üye

Seviye:
    :rolleyes: çok özeniyorum esnek çalışma saatleri olan insanlara. iş aradığım ve asker olduğum ayları çıkarırsan, son 14 yıldır kendime ayırabildiğim vakit cumartesi-pazar, ve her türlü işimi bu günlerde halletmem lazım. hafta tatili mesela pazartesi veya cuma olan bir insan ne yapar o günlerde diye hep merak eder dururum. özenirim.

4. Ekrem Erten

Ekrem Erten Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Bu cuma hava çok güzel olacak, kaçırmamak lazım.

5. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    kasım ayı gele hayrola bakalım ne olacak ,,,,2 kasım çarşamba ,4 kasım cuma aktivite günü,,,,,,

6. Ozan Güner

Ozan Güner Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Cumartesi-Pazar-Pazartesi olan turlara elimden geldiğince katılırım.Artık günler saatler kıymete bindi Kudret Abi malum öss hazırlanıyoruz 7 buçuk ay kaldı bu süre zarfında ne kadar hazırlanırsam o kadar iyi.O yüzden diğer herşeyi minimum da tutuyorum istemeyerek te olsa bisiklette buna dahil.Ama hazirandan sonra tutamaz kimse beni yeni bir aletle karşınızda olacağım o zamana kadar ara sıra görüşeceğiz turlarda :)

7. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    7.5 ay sonra sıfır olacağından ve yaza gelecek tabi yalnız yukardada söyledim öğrenci arkadaşların durumu terso ve çalışanada terso emekli işi bu bisiklet bence .....yani senin anlayacağın tam bana göre iş, biçilmiş kaftan durumu halimizden memnunuz tabi...

:) :) :) :) :)

Ozan Güner bunu beğendi.
  8. Cem Şentin

Cem Şentin Bisikletkolik

Seviye:
    Bu soğuklar resmen kırdı geçirdi. Danışman hocamla görüşmek için kampüse gittiğim Cuma'dan sonra ilk kez dışarıya alışveriş için bugün çıkabildim. Artık tez çalışmalarıma ağırlık vereceğimden haftada 2 gün bisiklete binme ihtimalim söz konusu.

9. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    2 kasım,,,,,,,,,saat 10.00 kısa mesafe 60 km ,,,,,,
    bostancı---başıbüyük,,,,,,kayışdağı,,,,,,aydos rampaları dönüş aynı 4 kasım cuma aynı program,,,,,,, ,,,,,

10. Ozan Güner

Ozan Güner Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Abi tamamen bırakma söz konusu değil gelebildiğim turlara geleceğim.Mümkün olduğunca aksatmayacağım.Bu arada garipçe turuna gelemiyorum kudret abi haberin olsun hasta oldum yağmurda çıktıktan sonra ayaklar suyu yiyince.Hastalığı atlatır atlatmaz ben müsait olduğum bir zaman ferdi bi antrenman yapacağım iznik için müsait olursa hava iznike geleceğim.

11. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    iznikte burak sen ve emir olacaksnız ,tavşanlı giriş boyalıca çıkış ,km 84 km ama rampalar ile 100 e yaklaşır,,,,

12. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    sevgili bisiklet forum sakinleri ,,,,

pedallıyorumda yönetici olduğumdan bütün antreman etkinlikleri oraya kaydırılmıştır evet bana teşekkürlerini esirgemeyen arkadaşlara
    tekrar teşekkür ederim,,,,

18.000 teşekkürü aşarak,bu sayıyı yeterli görerek burdan ayrılıyorum

esen kalın,,,,,,

13. Hasip Çehre

Hasip Çehre Onursal Üye

Seviye:
    Çavuş hayırlı olsun...
    benim için pedal farklı bişey yorum farklı bişey ikisini bir birine karıştırmam...
    size kolay gelsin...

14. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    biz bizi biliriz,,,,,,,,,:D :D :D :D :D

15. Hasip Çehre

Hasip Çehre Onursal Üye

Seviye:
    aynen vede zaynen...

16. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    :D :D :D :D :D :D :) :) :) :) :) :) :) :) :in: :in: :in: :in: :in: :in: :in: