'' hafta içi kasım ayı antreman etapları anadolu yaka ''

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
malum garip oldu havalar ,hafta sonu gelince bi tersliktir gidiyor treynırımız yok o zaman hafta içine kayacağız ..hafta sonu bu kış artık tehlikeye girecek anlaşıldı ...tam ring olarak bıçdere etabı 160 km eşdeğer etap olarak, en iyi çalışma yeri olarak demirbaştır...
evet ikinci ring ise bostancıdan sahil yolundan kurtköy pendik sapağından istanbul bulvar yoluna ordan viaporttan aydosa ordan kayış dağı ve başıbüyükten idela tepeye ...evet üçüncü favori etap tam ring bostancı dan iç erenköye ordan gümrük ,dudulludan çavuşbaşı sapaktan kavacık a ordan üsküdar ve bostancı polinez e inilirse çavuşbaşından aynı yolu alarak kavacıka gelindiğinden tam ring olmuyor ,,,

hafta içi bu güzergahlar bizi bekliyor ama çalışan çok öğrenci çok,,,
evet günler hafta içi çarşamba ,,cuma olarak kendini gösterecek bunun nedeni pazar ağır tur olabilir akabinde iki gün ben yatarım .....
evet bu günlerde hava kötü olursa cuma günü cumartesiye kayamayacak çünki pazar tur olacak çarşamba hava kötü olursa perşembe veya cumaya kayar..pazar tur olmaz ise hava muhalefeti yüzünden pazartesiye kayacak..
evet geçen sene hafta içi antremanlarına sadece onur ve aytekin erzan gelmiştir mtb leri ile ama onlar artık yola geldikleri için yolcu oldular .....fakat şu da bi gerçekki her güzergah yola uygun değildir yola uygun olmayan güzergahlarda yol bisikleti fazla kullanılırsa kompenantların eskimesi söz konusu olmaktadır ..

Scudo

yilmaz kaynak

Daimi Üye
Tepki
119
Bisiklet
Specialized
gönül ister ki katılalım ama okul var bide son senem üstüne sınava hazırlanıyorum.Bide karşıda olması +60 km benim için bide kış var. :(

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
:rolleyes: çok özeniyorum esnek çalışma saatleri olan insanlara. iş aradığım ve asker olduğum ayları çıkarırsan, son 14 yıldır kendime ayırabildiğim vakit cumartesi-pazar, ve her türlü işimi bu günlerde halletmem lazım. hafta tatili mesela pazartesi veya cuma olan bir insan ne yapar o günlerde diye hep merak eder dururum. özenirim.

Ekrem Erten

Daimi Üye
Tepki
244
Bisiklet
Sedona
Bu cuma hava çok güzel olacak, kaçırmamak lazım.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
kasım ayı gele hayrola bakalım ne olacak ,,,,2 kasım çarşamba ,4 kasım cuma aktivite günü,,,,,,

Ozan Güner

Forum Bağımlısı
Tepki
379
Bisiklet
Diğer
Cumartesi-Pazar-Pazartesi olan turlara elimden geldiğince katılırım.Artık günler saatler kıymete bindi Kudret Abi malum öss hazırlanıyoruz 7 buçuk ay kaldı bu süre zarfında ne kadar hazırlanırsam o kadar iyi.O yüzden diğer herşeyi minimum da tutuyorum istemeyerek te olsa bisiklette buna dahil.Ama hazirandan sonra tutamaz kimse beni yeni bir aletle karşınızda olacağım o zamana kadar ara sıra görüşeceğiz turlarda :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Ozan Güner

7.5 ay sonra sıfır olacağından ve yaza gelecek tabi yalnız yukardada söyledim öğrenci arkadaşların durumu terso ve çalışanada terso emekli işi bu bisiklet bence .....yani senin anlayacağın tam bana göre iş, biçilmiş kaftan durumu halimizden memnunuz tabi...

:) :) :) :) :)

Cem Şentin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.268
Bu soğuklar resmen kırdı geçirdi. Danışman hocamla görüşmek için kampüse gittiğim Cuma'dan sonra ilk kez dışarıya alışveriş için bugün çıkabildim. Artık tez çalışmalarıma ağırlık vereceğimden haftada 2 gün bisiklete binme ihtimalim söz konusu.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
2 kasım,,,,,,,,,saat 10.00 kısa mesafe 60 km ,,,,,,
bostancı---başıbüyük,,,,,,kayışdağı,,,,,,aydos rampaları dönüş aynı 4 kasım cuma aynı program,,,,,,, ,,,,,

Ozan Güner

Forum Bağımlısı
Tepki
379
Bisiklet
Diğer
@Kudret KurtcebeAbi tamamen bırakma söz konusu değil gelebildiğim turlara geleceğim.Mümkün olduğunca aksatmayacağım.Bu arada garipçe turuna gelemiyorum kudret abi haberin olsun hasta oldum yağmurda çıktıktan sonra ayaklar suyu yiyince.Hastalığı atlatır atlatmaz ben müsait olduğum bir zaman ferdi bi antrenman yapacağım iznik için müsait olursa hava iznike geleceğim.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Ozan Güner

iznikte burak sen ve emir olacaksnız ,tavşanlı giriş boyalıca çıkış ,km 84 km ama rampalar ile 100 e yaklaşır,,,,

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
sevgili bisiklet forum sakinleri ,,,,

pedallıyorumda yönetici olduğumdan bütün antreman etkinlikleri oraya kaydırılmıştır evet bana teşekkürlerini esirgemeyen arkadaşlara
tekrar teşekkür ederim,,,,

18.000 teşekkürü aşarak,bu sayıyı yeterli görerek burdan ayrılıyorum

esen kalın,,,,,,

Hasip Çehre

Forum Bağımlısı
Tepki
1.611
Çavuş hayırlı olsun...
benim için pedal farklı bişey yorum farklı bişey ikisini bir birine karıştırmam...
size kolay gelsin...