Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

hafiften belgrat ormanı turu

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında no_name tarafından paylaşıldı.

1. no_name

no_name Kıdemli Üye

Adı:
    mesut
    Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    bahar gelmiş belgrat sezonu girmiş diyerek attım kendimi belgrat ormanına her ne kadar kaldığım sürenin yarısını dandik bisikletimi tamir etmek le uğraşırken yanımdan 2.turda geçen koşu yapan şahsiyetin git bi trek 4300 al rahat edersin demesiyle resmen morardım orası da ayrı tabii
    alın size baharınv e belgrat ormanının güzelliğini yansıtan 2 fotoğraf ,,,2 side cep telefonumla çekilmiştir bir hatası varsa affola :)

Resimler tarafımdan küçülmüştür.....Tuğrul

Serkan Taşdelen bunu beğendi.
  2. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Resimler için teşekkürler. Zeminin kurumuş olması iyi haber ama keşke bisikletinizi de görseydik hazır doğal ortamına gelmişken ;)

3. no_name

no_name Kıdemli Üye

Adı:
    mesut
    Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    yav hocam haklısında çekemedımki tek başımaydım artı cep tel uyarı verdi kapasite doldu die yoksa en az 20 tane atardım resim :D birde zemin kurumuş ama manyak bir soğuk var kalın giyinin terlersiniz ince giyinin üşürsünüz valla dündne beri rahatsızım o yüzden :S

4. Serkan Taşdelen

Serkan Taşdelen Onursal Üye

Seviye:
    Abi bari bi tanede Dijital makine al yanına. O zaman çekersin bol bol. Ben belgrat ormanını hiç görmedim. Tanımış olurduk. Bir dahaki sefere isteriz fotoğraf. Sevgiler...