Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hadımköy Tem Bağlantı Yolu-Beykent Bisiklet Yolu

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında Ziya A. tarafından paylaşıldı.

1. Ziya A.

Ziya A. Aktif Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Değerli arkadaşlar;
    Bir haftadır harikulade bir gelişmeyi adım adım izliyorum. Bugün de bu gelişmenin son halini tespit edip foruma yazmak istedim.
    Hadımköy Tem Bağlantı yolu, Alkent Sitesi civarından başlayarak gidiş ve geliş yol kenarına yapılan bisiklet yolu ile Beykent'e kadar devam ediyor.
    Yollardaki mavi renkli bisiklet ibareleri sayesinde dikkatli baktığınızda yolun vasfı anlaşılabiliyor ama bu yolu daha görünebilir kılmak ve farkındalığı arttırmak için, toplu bir bisiklet turu organize edebilir miyiz?
    Kimler destek olabilir?

Şehiriçi bisikletle entegre ulaşım için bu çok güzel bir örnek olacaktır. Özellikle de civardan metrobüse toplu taşıma ile olan ulaşımın zorluğunu bilenler için...

Yol kenarları ağaçlandırılır ve araç trafiğinden görüntü olarak izole edilirse, bayanlar da pek ala bu bisiklet yolunu kullanabilirler.

Ne dersiniz?

Ekli Dosyalar:

2. MehmetSFatih

MehmetSFatih Yeni Üye

Adı:
    Mehmet Fatih
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Her hafta kullandığım yol , süper olmuş.Başta bisiklet yolu olduğuna inanmıyordum :p

3. Mümin Yavaş

Mümin Yavaş Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Bende yeni öğrendim.Bisikletle hiç kullanmadığım bir yol bir de bana hiç güvenli gelmedi.Çoğu zaman yoğun trafik olan bir yol ve plastik duba falan da olmadan çok riskli.

Bisiklet yolu diye güvenip rahat rahat sürüş yapmak zor ancak normal yoldaymışız gibi tetikte olmak lazım.

4. Ziya A.

Ziya A. Aktif Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Gecen gun bu yolu kullanarak Metro Market'ten Tuyap'a kadar bisiklet surdum. Gayet keyifliydi. Bu yola dikkat cekmek ve farkindalik yaratmak icin toplu bir bisiklet surusu yapabiliriz. Ne dersiniz?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk