Hadi Görüşürüz! Ege Turu

deathsidestory

Daimi Üye
Tepki
496
İsim
Cem
Bisiklet
Diğer
Merhabalar,

Haziran ayı ortası itibariyle balkanlar ve avrupa turu planladım. Bir aksilik çıkmazsa Haziran ayının ikinci haftası yollara düşmüş olacağım. Turun ve sitenin adı, Hadi Görüşürüz! Kimsenin beklemediği bir anda, işi gücü bırakıp vermiş olduğum yollara düşme kararını, başka hiçbir şey bu kalıp kadar iyi anlatamazdı sanırım. :)

Bu tura çıkmadan önce @Osman Kıtay ve @skapilar ile Ege sahillerinde 750 kilometrelik bir tur yaptık. Tur yazılarını kendi sitemde paylaşıyorum, takip etmek isteyenler için yazıları yayımladıktan sonra buraya da link vererek paylaşacağım. Alışılmış standart tur yazılarının aksine yazılar uzun, bol fotoğraf olmayan, eğlenceli ve doğal bir dille yazılmaktadır. Fotoğraflar için ayrıca galeri bölümü oluşturacağım.

Keyifli okumalar,

(link)

Scudo

SagFan

Daimi Üye
Tepki
189
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Pedalınıza kuvvet bir aksilik çıkmadan gidip gelmeniz dileğiyle :)

chizer.adam

SOSYAL ŞEBEKE
Tepki
1.516
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Kazasız belasız.. :kyfmyrn:

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@deathsidestory Böyle bir anlatım dilini keşke daha fazla görsele destekleyebilseniz, evet fotoğraflar için özel bir galeri oluşturacaksınız belki ama metni görselle desteklemek anlatımı daha da güçlendiriyor bence, belki bir aksiyon kamerayla video kaydıyla da bu desteği sağlayabilirsiniz. Paylaşım için teşekkürler, devamını bekliyoruz, kazasız belasız nice turlar :harika:

deathsidestory

Daimi Üye
Tepki
496
İsim
Cem
Bisiklet
Diğer
@M.Ozkul Teşekkürler. :)
@ÖmerMurat Ben, tam tersi anlatımı böldüğünü düşünüyorum. Yine de elimden geldiğince daha fazla eklemeye çalışacağım. Bu yazı biraz kısa oldu, o yüzden çok fotoğraf eklemedim. İkinci ve sonraki yazılar daha uzun olacaklar ve daha fazla görselle destekleyeceğim ama asla bir fotoğraf albümü gibi bir yazı olmasını istemiyorum. :)

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

Deniz Duman

Daimi Üye
Tepki
156
@deathsidestory Yazını gülerek okudum. Avrupa maceranıda işallah okur güleriz. Daha çok fotoğraf bekliyodum açıkçası, Yada ne bileyim bisikletim şu, donanımı bu, bunları almazsanız tur olmaz. Turda bana sponsor olanlara Allah zeval vermesin vs. Gibi:) Güzel yazı olmuş, tebrik ederim.Kameraman arkadaşım cevat kelle ve ben olmuş, bilmem levent kırcanın skeçlerini bilirmisin.Neyse uzadı yahu senin yazı bu kafar uzun değil...

deathsidestory

Daimi Üye
Tepki
496
İsim
Cem
Bisiklet
Diğer
@Deniz Duman Teşekkürler, keyif alarak yazıyorum ve insanların da okurken keyif alması hoşuma gidiyor. Avrupa turunda da elimden geldiğince yazı paylaşacağım. Donanım vs. gibi konular için sitede ayrıca bir bölüm olduğu için yazıların içinde denk gelmediği sürece yazmıyorum. Sponsor ise zaten yok. Ne yapıyorsak cepten yapacağız :)

@cagdascaneroglu Teşekkürler, bu deli cesareti umarım hayal edip de hayallerini erteleyen diğer "delilere" kıvılcım vermeye vesile olur. Ayranımız yok içmeye ama bakalım neler olacak. :)

Turun ikinci bölümünü yazdım. Daha uzun, daha maceralı, daha absürt olaylarla dolu.. :)

(link)

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Sağ salim gidip dönüş yapın inşallah. Merakla yazıları bekliyor olacağım

• Beğen
Tepkiler: deathsidestory

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Okurken dejavu yaşadım nedense hahaha eleme boğuldum , kedere gömüldüm, stresi ve gözyaşımı somurdum haha hshshs şaka lan normal düz okudum işte :D stefaninski ustadan respect :D

• Beğen

deathsidestory

Daimi Üye
Tepki
496
İsim
Cem
Bisiklet
Diğer
Arkadaşlar, tur yazıları güncel olarak sitede yazılmaktadır. Site yönetiminden link vermenin yasak olduğuna dair mesaj geldiği için yazılarımı burada yayımlamayacağım. Puan kesip, puanım yetmezse siteye alınmamak gibi komik bir mesajla bu durumu ilettiler. Yasaklayıcı bakış açısına karşı, ne linkimi atıyor ne de yazılarımın tamamını burada paylaşıyorum. Bu yazdığımı da uygun görmeyip başlığı komple kaldırabilirler. Çocukluğumuzdaki futbol topu sahibi şişman çocuk gibi "top benim, sen oyna, sen oynama" diyebilirler; saygı duyarız.

Takip etmek isteyen bisiklet sever dostlarım, yukarıda linki bulunan siteye girerek yazıları takip edebilirler. Mail grubuna üye olursanız yeni yazı yazıldığında haberdar olabilirsiniz. İki hafta sonra Avrupa turuna başlayacağımdan zaten forumlarda yazı paylaşma şansım çok olmayacağı için, eğer yazılar ve yazım tarzı ilginizi çektiyse takip etmeniz daha sağlıklı olacaktır.

İlgilenen ve destekleyen tüm arkadaşlara teşekkürler.
Cem.

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@deathsidestory
Takipteyiz baskan :D mail olarak geliyor yeni yazin aninda bana :D top bence tum mahalle cocuklarinin ortak "Kamu " malidir. Yine kamu olayi:D

• Beğen