hadi dj park yapalım...

RuSKi

Daimi Üye
Tepki
66
selam millet uçuk bir fikirmiş gibi gelse de aslında eğer istersek biz de bir dj parkı yapabiliriz. gerekli olan tek şey belediye ya da kaymakamlık ya da milletvekili olan bir baba bulmak. eh tabi biraz da para toplamak falan filan. bence bunu gerçekten yapabiliriz. fikirlerinizi bekliyorum. bakalım ne kadar isteyen varmış böyle bir parkı...

• Beğen
Tepkiler: baybike
Scudo

koraymalkoc

Forum Bağımlısı
Tepki
371
Dima sana %100 katılıyorum.Ben varım elimden gelen herşeyide yaparım.

RuSKi

Daimi Üye
Tepki
66
@koraymalkoc

ama iki kişi ile olmaz bu işler sanırım...

batuhany

Aktif Üye
Tepki
45
Yapmak isteyen çok kişi vardır da, zor iş. Para lazım. :)

RuSKi

Daimi Üye
Tepki
66
@batuhany

zor iş diyorsun da 50 kişi çıktığı zaman bu olayı destekleyen bu iş olur. tabi lafta destek yetmiyo...

• Beğen
Tepkiler: koraymalkoc

RuSKi

Daimi Üye
Tepki
66
neyse şimdiden üç kişi olduk hadi bakalım

batuhany

Aktif Üye
Tepki
45
Destek veririz. Olcaksa bende destek veririm. Ama olcağından emin değilim. (emin olmamam destek vermiyeceğim anlamına gelmez)

koraymalkoc

Forum Bağımlısı
Tepki
371
Ben diyorum tüm freeridetr ekibi katılır buna :)

RuSKi

Daimi Üye
Tepki
66
@koraymalkoc

koraycım sadece freeridetr ekibinin katılmasıyla olsaydı zaten buraya öyle bir konu açmazdım

batuhany

Aktif Üye
Tepki
45
@RuSKi
İnanmakla malesef iş bitmiyor. Bende olmasını çok istiyorum. Olmaz demiyorum olacağından emin değilim diyorum yani ortada olmicağına inanma durumuda yok. (garip konuştum):D En kısasından şöyle açıkliyim %75 olacağına inanıyorum %25 olmıyabilceğini düşünüyorum. :D

RuSKi

Daimi Üye
Tepki
66
@batuhany

ya aslında ben de çok takmıyorum bu olayı da sadece merak ettim kaç kişi "ben de varım" diyecek. tabi ki elli kişi fln çıkarsa bu iş ciddiye biner ama şimdilik öle bi projem yok sadece fikir attım ortaya

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
ya şimdi bende dicem ama bu parkı tokatta mı açıcaz :D orada oturuyorumda ama imza mimza n'olsa bende varım ( nakittede katkıda bulunurum )

Sahinoz

Forum Demirbaşı
Tepki
161
İsim
Ahmet Sahinoz
Ya paradan çok sorun zaten mekan ve bu işe olan ilgi, yani belediye rampa kurulan yerlere gelip "napıyosunuz siz öleceksiniz" tarzı şeyler söyleyip toplatıyor malzemeleri, polonez'de bi pist yapıldı yani bunu yapmak imkansız değil ama hem geniş bir yer izni alacaksın hem parayı bulacaksın biraz zor iş. Boş arazi çok da bu işleri takan yok bizden bir üst nesilde, spor diye bakmak yerine gençsiniz manyaksınız gözüyle bakılıyor bu işlere.. Yapılmaz mı, tamamen şansa bağlı.. Şimdililik elimden birşey gelmese de ilerde bol kazanırsam vallaha kasıcam Türkiye'ye birşeyler yapmak için :)

Özgür Tunalı

Forum Bağımlısı
Tepki
600
Bisiklet
Specialized
Bende yardımcı olurum ama önemli olan yaptığımız şeyin kalıcı olması.

cakhiy

Forum Demirbaşı
Tepki
200
her türlü bende gelirim ancak olan bir pistte bile yapılcak etkinliğe karışan bakanlığımız buna ne kadar sıcak bakar o da şüpheli?:D