Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hadi Bana Parça Parça bi Sedona Yapalım...

Konu, 'Street & DJ' kısmında boras tarafından paylaşıldı.

1. boras

boras Yeni Üye

Arakadaşlar... Sanırım MAsraflarım Yüksek bu aralar... Tabi gelir belli.... Ben diyorum ki... Parça Alsam sırasıyla... Ve Yavaş Yavaş bir Sedona x11 im olsa... Kötü bir düşünce mi sizce... Ben bunu birden alamam yada toplayamam... Önce kadro ile başlarız.... Sonra sı zaman içinde birikerek benim de bir "x11" im olur....

Yardımlarınızı bekliyorum.... Öneri ve Tekliflerinizi de tabi.... Teşekkürler...

2. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    bütçe ne kadar ?

3. ZekiAlper

ZekiAlper Antalya Downhill Prof MTB rider

Adı:
    Antalya Downhill Özel Antrenör
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Bence parça parça alıp bi köşede parçalara bakıp iç geçirirsin:D bence öyle yapma;) hem zaten bisikleti toplayana kadar bisiklete de binemiyeceksin yine aynı hesaba gelicek. ;) En iyisi biriktir ve o zaman gelince hoşuna gelen bisikleti al derim ;)

streetman:) kaan bunu beğendi.
  4. çağdaş

çağdaş Kıdemli Üye

Seviye:
    katılıyorum bence de en doğrusu o yınede sız bılırsiniz.

ZekiAlper bunu beğendi.
  5. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    biriktir diyonuzda biriktirirken daha geç toplanır bisikelt.para toplar toplar bişey olur harcamak zorunda kalır.yine baştan başlar.en iyisi parçaları almak yavaş yavaş toplamak.yoksa para harcanıyo :D

6. boras

boras Yeni Üye

Teşekkür ederim beni anladığın için gürkankas :).....

Aslında bisiklet sorunum yok.... Yani zaten bir bmx ve bir dağ bisikletim var. Tabi ben kaliteli ve sağlam bir street ten bahsediyorum.

Asıl amacım bu işi sarmak. ve yavaş yavaş bir sedona toplayabilirsem. Zaten iyi bir bisiklet binicisiyim. Kullanıyorum. Önemli olan street e geçmek.
    !!!!!!!!!!Şimdi arkadaşlar... Bana bir Sedona X11 Kadro... Nasıl temin ederim. Nasıl nerden bulurum. Hem kendim almalıyım ki birde kargo masrafı ödemeyeyim bunlara. :)

7. nuhcan

nuhcan Onursal Üye

Adı:
    nuh can
    Seviye:
    aynen katılıyorum. Hem daha iyi donanmlar veya bisiklet modelleri de çıkabilir...

8. Sahinoz

Sahinoz Forum Demirbaşı

Adı:
    Ahmet Sahinoz
    Seviye:
    Taksitli almak gibi bir seçenek yok mu çok daha pratik bir çözüm :)

Onun dışında parça parça olacaksa ve uygun bir set istiyorsan aynakol hariç komple Deore set çekeceksin, maşanı ve kadronu zaten belirlemişsin, gidon-boyun-aynakol Hussefelt alırsın, frenleri de Avid BB7 alırsın Avid Speed Dial 7 kolla birlikte, jant çemberleri Supra BH alırsın, telleri de ister DT-Swiss ister daha uygun tel kullanırsın. Elcik olarak da Oury DH çok güzel tavsiye ederim, veya gözüne kestirdiğin bir lock-on elcik alabilirsin.