Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

hadi artık toplanalım

Konu, 'İç Anadolu Bölgesi' kısmında backbone tarafından paylaşıldı.

1. backbone

backbone Üye

Seviye:
    güzel Şehrimin Güzel insanları dışarıya çıktıgımda bakıyorum geçekden çok fazla bisiklet kullanan var.ama hepimiz dagınık dolaşıyoruz kimsenin kimseden haberi yok
    ...bizim toplanma sorunumuz var..birlik olsak bence tam süper olacak

2. eYa

eYa Bisikletkolik

Seviye:
    Olacak inşallah Ahmet abi. ;)

Ancak tam anlamıyla bir birlik zor çünkü çok fazla insan var bisiklete binen Eskişehir'de. O kadar çok insan olunca doğal olarak anlaşmazlıklar da oluyor. Bir de işin içine zamanında meydana gelen tatsız kavgalar ve hala devam eden etkileri var.

Biz kulüp olarak elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz bisiklet ve Eskişehir için.

Eskişehir'de bu gidişle bisiklet kullanıcısı daha da artacak gibi. Her yağmurda tramway durursa, şehiriçinde araç park etmek doğal olarak (ve nihayet) yasaklanırsa, trafik de problem olmaya devam ederse, bir de ufak tefek de olsa bisiklet yolları yapılmaya devam edilirse, belediyeler de bisiklete desteğini artırmaya devam ederse... Liste uzar gider... Eskişehir bisiklet olayında başı çekecek bu gidişle. Trafikteki bisiklet sayısına baksanıza. Kışın bile çoktu yazın bisikletten geçilmiyo. Motorlu taşıt kadar bisiklet var ortalıkta :) Maşallah :D

Bir ekleme Yurtiçi kargo ufak postaları bisikletli ekiplerle dağıtıyor. Tebrik ediyorum kendilerini, Eskişehir'de en güzel tercih.

Biz ufak ufak toplanmaya başladık Kulüp olarak elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Ama bu aralar sponsorluk görüşmeleri kpss'den kalan bütün enerjimi alıyor. Diğer arkadaşların da dönem sonu sınavları, OKS, ÖSS, KPSS gibi tatlı uğraşları var.

Konuyu epey dağıttım galiba :D

Toplanalım Ahmet abi, nerde olsun ? :D

3. escudos

escudos Aktif Üye

Seviye:
    toplanırsanız bende gelmeye calısırım nasılsa okulda bıttıı sayılır bundan sonra bolca vaktım olur 2 temmuz a kadar...

4. oktay tiryakioğlu

oktay tiryakioğlu Forum Demirbaşı

Seviye:
    nasılsa yakında herkesin sınavı bitecek. özellikle öss den sonra herkes büyük ölçüde rahatlar sanırım.