Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Güzel ucuz temiz bir kadro arıyorum 2. el + Ön maşa ( Amatsörlü ) ( Uygun fiyatlı :)

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında yunuspasa tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. yunuspasa

yunuspasa Üye

Seviye:
    arkadaşlar gecende konu acmıstım ön masa arıyorum ve yanında uygun olursa gidon takımı diye mesajlar geldi lakın fiyatlar 80 tl nın ustunde hep..o fiyatlarda bişeyler aramıyorum...

kadro olarak hafif olması tercihimdir kırıksız ve saglamlık onemlı cızık olması okadar sorun değil...
    ön maşada saglam iş görür cok agır bişey olmasın yanı harıcındede uygun olursa bir gidon takımı yada bir gidonun parcasını almak istiyorum fiyat konusunda anlaşırsam uygun olması gereklı...

Eski bısıkletım var parcalarda kendımce değişiklık yapmak istiyorum.Bısıkletım yaklaşık 15 senelık bir beldeyama diyelim .Çok kez parcaladım taktım boyadım kazıdım boyadım ve vs..:) emektarım...
    Kendısıni biraz iyi giydirmek istiyorum.Mesela Kadrom amatsörsüz öndede arkadada amatsorum yok ozellıkle daglık alanlarda bu bısıkletle cok gezdiğim oldugu ıcın ön maşamı amatsorlu olarak değiştirmek istedim hembisikletın gorunusu acısından hemde rahatlık acısından fark etcegını dusunuyorum..Bısıkletım eskı dedıgım gibi arkadaşlarım,oyle 70-80-90 tl vererek bir parca alıp takmıyacagım yani elımden geldıgınce uygun fiyata işimi görecek sekılde değişimler yapmak istiyorum bisiklette.

Kadro aramamın nedenide eger uygun bir kadro olursa fiyat aralıgı 50 tlye kadar olmalı arkadaşlar..
    elınızde olur ya kullanmadıgınız eskı birbısıkletınız olur vb.. işimi görecekse kadro alır parcalarımı o bısıklet uzerınde yogunlaştırırım dedim..

Boyle kendımce birşeyler yapmayı dusunuyorum nasip olursa bakalım...

İzmitte oturuyorum elden alışveriş tercihimdir tabikide ,olurda kadroda yada maşada anlaşırsak kargoda cok tutmyacaksa o sekıldede bişeyler yapabiliriz..yalnız fiyatlara dikkat arkadaşlar :)) hadi tesekkurler ılgılenen tum dostlar ..

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.