Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Güzel bir Pazar turu

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Mustafa İçdağ tarafından paylaşıldı.

1. Mustafa İçdağ

Mustafa İçdağ Bisikletkolik

Seviye:
    Herkese slm. Bu sabah niyetim caddebostan bisikletçilerine katılıp, sabihagökçen yoluna gitmekti ( ben cihangirden geliyorum), fakat gece sıcaklarında uyuyamıyınca, sabah 8.00am gibi kalktım ve tura katılamadım, onun yerine kabataşdan sarıyere gigiş-dönüşe karar verdim, dolmabahçeyi geçerken bir diğer MTB li bisikletçi fişek gibi geçti ( ben yol bisikletiyle gidiyorum), yakalamakta çok zorluk çektim temposu 34 - 35 kmh gibiydi ve ısrarla tempoyu devam ettirdi, derken kuruçeşme civarında iki yol bisikletçisine rastladım ve tempo düşürüp onlara katıldım, biri ENKA triathlon takımından (senior yaş gurubu) bir bisikletçi, keyifle emirgana kadar birlikte sürdük, onlar ayrıldı, daha sonra ben MTB li arkadaşı yakaladım ve sarıyer- kabataş turu yaptık, çok iyi bir genç bisikletçi, keyifli bir tur oldu.
    Avrupa yakası boğaz hattı gerçekten mükemmel bir yol bence, manzara ve havası tam bir bisiklet rotası. Keşke biz bisikletçiler ( Yol + MTB) biraz daha organize olsak bu hattaki trafik de bizimle birlikte bilinçlenir ve gözleri bisikletçilere alışır. Ben bu hatta erken saatlerde yola çıktığımda foruma mesaj post ediyorum, katılımcılar olursa çok sevinirim.
    Bütün bisikletçilere keyifli pazarlar.

Mustafa İçdağ

2. Emir Alaca

Emir Alaca Forum Bağımlısı

Seviye:
    Çok güzel,tempolu bir pazar sabahı turu oldu.Mustafa abi ile şans eseri karşılaştık.İyi ki karşılaşmışız.Çok zevkli bir sürüş yaptık.

3. ahmetdogan

ahmetdogan Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Marin
    Seviye:
    kazasız belasız sağlıklı bol keyifli zevklı turlar herkese bakalım....