Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Güzel bir Cro-Moly Yol Kadrosu

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Burçak Erbil tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Burçak Erbil

Burçak Erbil Engineer | Framebuilder

Seviye:
    Merhabalar,
    Zamanında bu kadroyu sıfır almıştım, ve şimdiye kadar çoğunlukla trainer üzerinde kullandım, Birkaç defadan fazla dışarı bile çıkmadı. Sadece arka sağ boruda ve aynakol bölgesinde bir çizik, ön vitesin takıldığı yerde de boyada ezilme var (Fotoğraflarda hepsini görüyorsunuz). Bunun dışında herhangi bir çizik yok.
    Kadro ölçüleri: Üst boru merkezden merkeze 56, sele borusu merkezden merkeze 52. 1.70-1.80 boyunda birisine tam olacaktır.
    Kadronun herhangi biryerinde marka yazmıyor, ama gerçekten kaliteli bir kadro olduğunu söyleyebilirim. Drop-outlar, sele kelepçesi gibi ayrıntılar burçlu, fren teli kadro içinden geçiyor ve stopları braze-on şeklinde. Bunlar kadroya hafif klasik ve hoş bir hava katıyor. Drop-out arkalarında ayar sabitleme vidaları için diş bile var. Ayrıca fotoğraflarda tam olarak belli olmuyor ama rengi çok hoş metalik bir yeşil, boyası gerçekten güzel.

Fiyat 100 TL. (Pazarlıksız!)
    Kalloy Sele borusu / QR / Orta göbek / Redbull Maşa fiyata dahildir.
    Kısacası ucuz yollu bir kadro arıyorsanız bunu kaçırmayın derim. Bana büyük gelmese bu fiyata satmayı düşünmezdim.
    Ayrıca yol bisikleti toplamayı düşünüyorsanız elimde başka parçalar da var, yardımcı olurum.

Not: Kadronun tartı üzerindeki resminde maşa ağırlığa dahil değildir. Sele borusu ise dahildir..

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. nail haluk bolat

nail haluk bolat Yeni Üye

Seviye:
    selam kadronuzu satın almak ıstıyorum ozelden odeme ve dıger konular ıcın mesaj yollarsanız sevınırım .

3. menschmaschine

menschmaschine Yeni Üye

Seviye:
    bu kadro ve brooks sele konularıyla ilgili olarak sizinle görüşmek istiyorum fakat henüz sitede özel mesaj atamıyorum.
    bana mensch.maschinerei@gmail.com adresinden ulaşırsanız sevinirim.

4. Burçak Erbil

Burçak Erbil Engineer | Framebuilder

Seviye:
    Kadro satılmıştır.. İlginenen arkadaşlara teşekkürler!

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.