Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Güvenlikçiler.

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında Baki Berk Kayalar tarafından paylaşıldı.

1. Baki Berk Kayalar

Baki Berk Kayalar Onursal Üye

Seviye:
    Güvenlikçilerin çoğu güvenlik sağlamaktan acizler. Sesleri kurallara uymayanlara değil, nedense bisikletlilere daha çok çıkıyor. Onlar sayesinde istediğimiz her yere bisikletlerimizi sokamıyoruz. Pek çok zaman kibarlıktan yoksun insancık olarak bize davranıyorlar. Bisiklet yolu yayalar, araçlar tarafından işgal edilmişken onları uyarmayıp bisiklet yolu dışına bisikletleri soktuğumuz zaman bize papazlanıyorlar. Deli oluyorum varya.. Ya bisiklet yolu dışına çıkmak için güvenlikçiden izin istemek nasıl bir aşağılık durum ya. Allah' tan son zamanlarda şehir içinde araç yolundan dışarı pek çıkmıyorum, böylece güvenlikçi sıkıntısını biraz unuttum. Köpekler kadar bu dandik güvenlikçilerle uğraşmaktan çekiniyorum. Çekinmemin sebebi polemiği ve gerginliği sevmemem ve hazır cevap olamamam.

2. Hasan Çağri

Hasan Çağri Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Arkadaşlar herkese herzaman söylüyorum 1 gününüzü çıkartacağınız lisansınız sizi devletin, güvenlikçinin, polisin ve trafikteki şöförün gözünde yoldaki sıradan bir bisikleti konumundan çıkarıp bu işle ciddi olarak ilgilenen bir SÜRÜCÜ konumuna sokar ve size karşı daha ciddi ve duyarlı olurlar...

Hakan Yazman bunu beğendi.
  3. OzgurIskin

OzgurIskin Kıdemli Üye

Seviye:
    Ya bisiklet yolu diyince sen şimdi aklıma geldi, bu kadıköy'de sahil şeridinde bisiklet yolu üzerinde yürüyüp nie bisiklet yolunda kullanmıyosun diyen tipler var tam komedi. Bi de avşa'da bi amca vardı karşıdan geliyo böle stabilize yolu tam ortalamış, ben yanından geçerken kendi şeridinden git demişti :D

Güvenlikçiler konusunda diyebilecegim kendilerine söyleneni yapan asgari ücretle çalışan insanlar çok yüklenmek istemem. Ama tabi başkalarına laf atmayıp sana laf atınca adamın sinir bozuluyo.