Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

GÜvenlİk?

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında bikerboy tarafından paylaşıldı.

1. bikerboy

bikerboy Üye

Seviye:
    merhabalar ben ankaradan antalyaya mayıs ayı içerisinde bisikletle ulasmayı planlıyorum. daha önce iki günlük bir kamp maceram olmustu ama yanımda bir kişi daha vardı... neyse uzatmıyım bu cıkacagım yolculukta yanıma bi arkadas bulamadım. benim sormak istediğim tek basına yolculuk yapacağım için ne gibi sorunlarla karsılasabilirim en cık korktuğum ise türkiye gibi bi yerde gece konaklarken (cadır ile) cok korkmama gerek varmı? daha önce yalnız yolculuk yapan varsa değerli görüşlerini almak isterim .. simdiden herkese tesekkurler...

t-genc bunu beğendi.
  2. bulentesk

bulentesk Yeni Üye

Seviye:
    Dusundugun tura ne iyimser ne de kotumser bakmani tavsiye etmem.(gunumuz Turkiye'sin de)Tavsiyem her ihtimale karsi kendi guvenligini on planda tutacak biçimde konuslanman;kendine guvenmen.Tabi ki umidim sanslı olmandan yana...Ayrica yasina karsin en azindan boyle bir turun dusuncesi icin de olmandan dolayi Seni kutluyorum.Yolun açik olsun Bikerboy...
    BLACK rider

bikerboy bunu beğendi.
  3. extremeroader

extremeroader Yeni Üye

bence tek çıkma.enaz iki kişi olun..hem daha iyi olur.

t-genc bunu beğendi.
  4. bikerboy

bikerboy Üye

Seviye:
    tesekkürler blackrider

5. kaangun

kaangun Aktif Üye

Seviye:
    bikerboy 20 mayıstan sonra ankara ya da istanbula yerleşme durumum var.. bu ikisi büyük ihtimal ama alakasız başka bir şehir de olabilir..
    diyeceğim şu ki ankara olursa, bu yaz zor ama önümüzdeki yazlar/yıllarda ben katılabilirim sana..

6. bodymouse

bodymouse Aktif Üye

Seviye:
    slm
    temmuz 2007 de karstan start alan bır sumela turu dusunuorum
    10 gun surecek yıne karsta bıtecek
    dusunursen

maıl ve msn : bodymouse@hotmail.com

bikerboy bunu beğendi.
  7. Hakan Yazman

Hakan Yazman Onursal Üye

Seviye:
    Eğer biraz dikat edersen güvenlik sorunu yaşamassın... Kamp yaptığın yerlerin yoldan gözükmemesine dikkat et, mümkün olduğunca insanların az olacağı ve ulaşmayacağı yere kamp at, kamp atacağın yeri belirledikten sonra hava kararmaya en yakın zamanda kamp at ve insanların geceleyeceğini görmemesine dikkat et, zaten o yorgunlukla kamp ateşi vs gibi yerini belli edecek şeyler yapmazsın ;) Ben de solo olarak antalya-muğla ve izmir antalya yapmıştım bir sorun yaşamamıştım.

bikerboy bunu beğendi.
  8. bora_jb

bora_jb Forum Demirbaşı

Seviye:
    hakan abinin dedikleri çok mantıklı (zaten tecrübesi konuşuyor:D)
    bende annemlerden izin alamamıstım kusadası selçuk ve kirazlı güzergahı sanırım 55 km yapıyor ben de orayı 2 kere turlamıstım ama ızın almak ıcın degısık bır yontem kullandım her ıkı saatte bır caldırıyordum annemlerı en azından ıclerı rahatlıyordu
    ılk bakısta sacma gelıyor ama sag tarafın hafıf yamac olduğu bır yerde soldakı bır arabanın sana vurup senı oraya ıtıp kactığını dusunursek baya bır mantıklı
    ama o kadar uzun yol için bence yol arkadası sart.

bikerboy ve Hakan Yazman bunu beğendi.
  9. necod

necod Kıdemli Üye

Seviye:
    söylemek istediğim şu kesinlikle tek cıkma ondan sorası gelir başarılar
    necod

bikerboy bunu beğendi.
  10. yighitjan

yighitjan Bisikletkolik

Seviye:
    kendine güven güvenirsen yaprsın.Torosları gececeginide unutma:D orası yorucu ve uzun zamanının alabilir.kampınıda arkdasların dediği gibi insanların göremeyecegii yerlere kur fazla acılma malum hayvanlar olabilir.eger varsa yanına silah al yoksa kurusıkıda alabilirsin,gerekebilir(Kesinlikle insanlara karsı değil:) domuz felan cıkabilir.

bikerboy bunu beğendi.