Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Guti Reyis BJK T-Shirt M Beden.2 T-Shirt Hediyeli

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında ScottScale tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ScottScale

ScottScale Kıdemli Üye

Seviye:
    M beden Guti Reyis BJK T-Shirt. Ürün Sıfırdır.Ürün Resmi daha önceki sattığım Tshirt temsili Örneğidir.Elimdeki Paket Açılmamıştır.

Ürün piyasada en ucuz fiyat kargo dahil ( en ucuz satan yer ve en ucuz kargo firması ödemesi dahil ) 27 liradır. Ben Ürünü PTT Şube ödemeli kargo ile gönderimi bana ait olmak üzere 25 liraya veriyorum. + yanında 2 hediye tshirt veriyorum. bu ürünü bjk forumlarında çok sattım elimde 1 tane kaldığı için onuda hediyeli olarak dağıtayım dedim. tüm hediyeler kullanılmamış ve m bedendir.

dik bikkemmerg tshirtinin zaten kendisi tek başına tüm tshirtlerden pahalıdır.penye tipi forma tasarımlı tshirt günlük kullanıma uygun. aslan logolu hollanda milli takımının tshirtide keza öyle pahalıdır. önünde ufak kendisinin kumaş lekesi vardır.giyilmeyecek gibi değildir.forma tipi jarse kumaştır. isteyene ekstradan kolları çay lekeli çarşı eşofmanı gönderilecektir. kaliteli leke çıkarıcılarla çıkar belki ben denemediğim için bilmiyorum.ürün görüntü olarak yenidir.

hediyeler slayt olarak verilmiştir

http://s1235.photobucket.com/albums/ff439/eyefive/T-Shirt/?albumview=slideshow

ödeme sadece ptt posta çeki hesabıma kabul edilecektir.
    [​IMG] [​IMG]

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.