Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Gürsel Akay'la Bisiklet; Konuğu: Atilla Atay, Sosyal Projelerde Bisiklet

Konu, 'Basında ve Medyada Bisiklet' kısmında Bisikletli Gezgin tarafından paylaşıldı.

1. Bisikletli Gezgin

Bisikletli Gezgin Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    MehmetAliB. bunu beğendi.
  2. mehmetsunu

mehmetsunu İKONOKLAST

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Gürsel akay bu satırları okuyorsa osman şirin programını baştan sona izlemiş bir kişi olarak ona şunu söylemek istiyorum. Lütfen ekran karşısında putunu yemiş ermeni gibi (sözün aslı böyle değildir biraz sansürledim) durmasın. Biraz jest mimik yapsın biraz cilve her bir organı ayrı ayrı oynayan spor spikerleri gibi hareketli olsun. Bisiklet anlatıyorsun yahu taziye evinde, cenazede gibi ne öyle.

3. Onur YCL

Onur YCL “A bicycle ride is a flight from sadness.”

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Atilla Atay'ın bu ülkede bisikletin gelişmesi adına ama az ama çok katkıda bulunduğuna inananlardanım. Ancak her şey iyi güzel de bu milliyetçilik ayakları bana pek inandırıcı gelmedi. Her insanın yaptığı işte tutunabilmesi ve o alanda top class seviyeye çıkması her zaman mümkün değildir. Röportajın satır aralarında oradaki seviyenin ve çalışma disiplinin nasıl olduğunu kendisi de itiraf ediyor. Dolayısıyla memlekete dönüş sebebini her ne kadar milliyetçilik olarak lanse etse de ben tutunamadığını düşünüyorum.

Tolga Çelebi bunu beğendi.
  4. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    senin şu insan sarraflığın harbiden 10 numara ,insanları olduğu gibi kabul edecen kanki mehmet.......asla değiştiremezsin....

bak lafımız meclisten dışarı,biliyorsun olduğu gibi görünenleri severim ,ama olmak istediği gibi görünenlere artık tavizim bitmiştir,burada kimseyi itham etmiyorum ,bu camiada olduğu gibi görünenlerin başımın üstünde yeri var,
    feridun tezbaşaranın herkese bakışı tepedendir,nedenmiiiiiiii,
    çünki adamı gördük 18 eğimde,,ha bana tepeden bakmadı,ayrı mesele,adamın konuşanlarla işi yok,efsane olmuş zati,ha tepeden bakışı onu ilgilendirir tabi.....eleştirme haddim olamaz....

mehmetsunu bunu beğendi.