Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Gunubirlik Istanbul-Uludag 26ekim

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında TugayElbasan tarafından paylaşıldı.

1. TugayElbasan

TugayElbasan Yeni Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Gunubirlik uludag turu yenikapidan(07:30) mudanyaya gecip uludag cikip inip aksam 18:00deki feribota yetismeyi planliyoruz, bu turu daha once yapanlarin deneyimlerini paylasmasini rica ediyorum.26-10-2013 icin suan fiyatlar gidis donus 18tl gelmek isteyenleri bekleriz.

2. mustafa genç

mustafa genç Bisikletkolik

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Bursa'da oturuyorum uludağ a çıktım kondisyon olmadığı için çok zorlandım 35,40 km rampa var sizin kondisyon iyiyse rahat çıkarsınız. Hatta abim istanbuldan mudanya ya gelmişti sabah 06,30 da yola çıktık 1 saat uludağ a tırmanmaya başlayana kadar sürdü benim yüzümden 13,00 da orda olduk :utn: zirvede sordum sen olmasan en gec 11 de zirvede olurdum dedi ama benimde hem ilk turum hemde ilk uzun turumdu tabi. Zirvede abim bana ben bi bu kadar daha gidebilirim dedi ben O tur sonunda 3 gün kendime gelemedim hatta şehir içi tur kısmında konum vardı foto lu ve bakacağa gitmeden geri dönmeyin bütün zevki orda işin zaten

3. Serhan Çeki

Serhan Çeki Aktif Üye

Seviye:
    Konu dağılıyor ama söylemeden geçmek istemedim.İlk uzun tur için Uludağ'a çıkabilmek -yavaş da olsa- bence bir başarıdır.

mustafa genç bunu beğendi.
  4. sedat_slave

sedat_slave Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Beldeyama
    Seviye:
    ben de bayram da planlıyorum. konu takibimde.
    spontane olacak ama o yolda tecrübeli arkadaşların bilgisi iyi olur.

5. Cihan Soyugazi

Cihan Soyugazi Aktif Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    biz de 4 arkadaş 21 eylülde çıktık 7:30 yenikapıdan bindik 18:00 mudanyadan kalkan vapura yetiştik. ben 3 saat 20 dakikada çıkmama rağmen tepede yarım saat dinlenme fırsatım oldu diğer arkadaşlar benden önce çıktılar.dönüşte de 17:30da mudanyada olduk ,çok fazla oyalanmadan rahat gidilip gelinebilir ancak hava şartları da önemli tabii ki..şimdiden iyi pedallamalar.

TugayElbasan bunu beğendi.