Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Günlük kullanimda ne giymek lazim?

Konu, 'Giyim' kısmında zanaatkar tarafından paylaşıldı.

1. zanaatkar

zanaatkar Kıdemli Üye

Adı:
    İbrahim Ç.
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Bugun ise gitmek icin yola ciktim. Bir sure fazla efor sarfedici surus yaptim. Haliyle terledim. Sonra biraz disarida oturudum ve malum ter kurudu. Sonra yola devam ettim. Bu sekilde kullanimlarda neye dikkat etmek lazim?

2. yusuf tunçer

yusuf tunçer Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    ister istemez insan terler yedek kıyafet bulundurun yanınızda yada iş yerinde giydiğiniz kıyafetler işde dursun formayla gidin gelin orda değiştirin üzerinizi :D aksi takdirde gün boyu rahatsızlık verecektir çalışırken

3. zanaatkar

zanaatkar Kıdemli Üye

Adı:
    İbrahim Ç.
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    10 dakikalik yol icin bu kadar teferruata gerek yok diye dusunuyorum. :) gerci haklisiniz tabi ama isyerimde (ofiste) gunluk kiyafetlerimle calisiyorum. Bugunku gibi efor sarfetmemde her zaman ise gelirken ama yinede ogrenmek istedim kim nasil giyiniyor falan diye.

4. emre daran

emre daran Üye

Seviye:
    valla hocam ben bildiğin yarış kıyafetleriyle tayt formayla gidip geliyorum orada değiştiriyorum. herkes dalga geçiyor, sadece işte değil sokakta da öyle. Antalya gibi bi yerde bile hala bu kültürü anlayamayanlar var yazık.Küfür eden mi dersin,abuk subuk ses çıkaran mı dersin, çok kızıyorum ama olsun. ben davamdan vazgeçmem. kendimce kutsal bi şey yaptığım.

5. zanaatkar

zanaatkar Kıdemli Üye

Adı:
    İbrahim Ç.
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Haftasonlari geziye giderken o sekilde giyinip sehir icinden de o sekilde gecilebilir belki ama is icin pek olmaz diye dusunuyorum malum ufacik ilcede yasiyorum ve de giderken dura kalka gidiyorum.

6. ersen t.

ersen t. Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Earthlings belgeselinin başında yazar.

Gerçeğin 3 aşaması:
    1- Dalga geçilir.
    2- Şiddetle reddedilir.
    3- Kabul edilir.
    Arthur Schopenhauer (Alman filozof, yazar, eğitmen) 1788-1860

Bisikletli bir hayat yaşadığınızı, bunu bir yaşam biçimi olarak gördüğünüzü ailenizin, komşularınızın, geçtiğiniz yollardaki esnafın, iş yerindekilerin kabullenmesi yıllar sürebilir, hatta muhtemelen yıllar sürer.Daha da ileri gideyim zaman vereyim, 3 yıl falan sürdü benimki.Halen daha alay eden de bir sürü insan var.Yeni görenler var, iş yerine yeni gelenler, yada yol üstünde yeni dükkan açan esnaflar var.Ama artık bunların ne dediği gerçekten umurumda değil.Çünkü sayelerinde bu alaya, gülüşmelere, laf sokmalara alıştım.Hiçbir kıymeti kalmadı.Eskiden kafama takıyordum, üzülüyordum.O da bitti.

Zaten herkes alay etmiyor.Birkaç tane serseri var, öküzden farkı iki ayağı üzerinde yürümesi sadece.Kötü olan bu tiplerden her yerde olması.Bunların devletin üst kademede yönetici olanından tut, profesör olmuş 100 binlik audi ile dolaşanı da var.

Görgülü, kültürlü olmak buralarda az rastlanan bir şey.Hollanda'da ortalama her vatandaşın sahip olduğu kültüre bu ülkede %1 azınlık falan ancak sahiptir.Şu konuları konuşuyor olmamız dahi başlı başına acıklı bir durum.

7. Volkan Aykul

Volkan Aykul Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Ben takım elbisemi adliyede bırakıyorum. Formamı giyip yola çıkıyorum ve o şekilde eve gidip geliyorum. :)

Hüesyin bunu beğendi.
  8. zanaatkar

zanaatkar Kıdemli Üye

Adı:
    İbrahim Ç.
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Bende memur olsam yapardım aynısını ama olamadık ne yazık ki. :/

9. Oktay Volkan

Oktay Volkan Yeni Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Bende bazı sıkıştırmalara maruz kaldım herif üzerime sürdü koca halk otobüsünü ,sonra yanyana gelince kükredim şoföre gülüyor arıza!

Tunç YILMAZ bunu beğendi.
  10. zanaatkar

zanaatkar Kıdemli Üye

Adı:
    İbrahim Ç.
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Bugun nedense terlemedim. Ayrica tchibo dan aldigim gozlugu kullanmaya basladim cok guzel oldu. Yani ruzgari cok iyi kesiyor. Tabi gozluk biraz degisik olunca ilgi cekebilir ama bu konuda rahatim yani gozluk konusunda. :)

11. ulaş alkaşi

ulaş alkaşi Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    ben takım elbise ile kullanıyorum işe giderken , havalar ısınmaya başladı artık ne yapacağğım ama bilemiyorum

12. zanaatkar

zanaatkar Kıdemli Üye

Adı:
    İbrahim Ç.
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Cok tuhaf bir durum yasamak mumkun.