Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Günlük antrenmanlar için.

Konu, 'Yol Bisikleti / Road Bike' kısmında Muhammed Ali tarafından paylaşıldı.

1. Muhammed Ali

Muhammed Ali Üye

Seviye:
    merhaba arkadaşlar - şuan yenı toplamıs oldugum bir bisiklet var carraronun tıtanyum modelı forumda uzun zamandır bısıklet aradım ve bulamadım- kendım topladım 2014 super record set var suan bısıkletın ustunde - bi jant seti eksık onuda değerli bir dostum getiricek yurt dısından. ama bu halıyle bıle bınmeye kıyamıycagımı anladım- ara sıra kullanmayı dusunuyorum ve bu sebeble- günlük en fazla 200 -300 km yapılıcak ustunden ınmıyecegım eşşek niyetine kullanıcagım bir yol bısıkletı almam gerekıyor- butcem en fazla 3 bin civarı bu bısıklet ıcın- salcano xrs 030 apex alabılırmıyım gunluk 200 300 km yol yapılabılırmı bu bısıkletle ve sizin gunluk 200-300 km lik bir yol için önerebileceğiniz yol bisikleti varmı- Herkeze teşekkur eder- selam ederim.:)

2. Tunç Tuncay

Tunç Tuncay Forum Üyesi

Adı:
    Tunç Tuncay
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Arkadaşım günde 300 km yapabilecekseniz zaten en pahalı , en kaliteli bisiklete binmeyi hak ediyosunuzdur. Ben Canyon cf ultimate slx kullanıyorum idman olarak daha hiç 300 km binmedim.

Gün A., Yılmaz Uyar ve Murat B. bunu beğendi.
  3. Efe Yamac Yarbasi

Efe Yamac Yarbasi Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    günlük 200 km performanslı antrenman yapabiliyorsan bütün profesyonel takımlarla görüş, bisikleti de onlar verirler merak etme.

4. Muhammed Ali

Muhammed Ali Üye

Seviye:
    hocam selamlar gunde 24 saat içerisinde uzerınden ınmıyecegım gunler olucak ortalama 200 -300 km dedım. su aralar bir dier bisikletim klasık bir pınarellom var onunla geçen pazar 175 km yaptım sadece işlerimi hallettım arkadaslarla gezdık v.s bir yere ulaşma çabasıyla bı tempoda gitmedim. sadece turladık :) onun ıcın dıyorum dier bisiklete kıyamadıgım için binemıycem sadece ozel gunlerde. hem bu alıcagım şeye eşşek niyetine her zaman bınıcem o yuzden bi daha almak ıstıyorum dierine yazık etmeyeyim.

5. AykutÇ.

AykutÇ. Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    "Ortalama 200-300" tabirinden benim matematik bilgimle anladığım: "Bazı günler 100 ise bazı günler 400km" Yanılıyor muyum acaba. Eğer doğru ise maşallah diyebiliyorum sadece.

kıvanç okay ve Efecan UZUN bunu beğendi.
  6. Muhammed Ali

Muhammed Ali Üye

Seviye:
    şimdi benım merak ettıgım konu - nerden bakarsan 25- 30 yıllık pınarello ile 175 km yaptım cunku ne varsa eskılerde diye bakıyorum ben ve gunumuzdekı orta seviye jant setlerine ve kadrolara guvenmıyorum. o yuzden salcano xrs 030 apex fiyat - goruntu- ekıpman olarak tam ortada duruyor benım ıcın ama gunluk 200 300 km yapılabılırmı- bu bısıkletler hobi amaclı gezme için gibi gelıyor bana ben cıkıp prof makına gibi 200 300 km yol yaparsam bana bi sıkıntı verirmi bu tarz orta seviye sram apex set veya aksıum jant seti kullananlar varsa onlardanda yardım ıstıyorum..

hocam benım iş güç ne zaman turluyucagım bellı olmuyor kimi gun cıkıyorum suan konya içinde deyilim konyadan taşındım . o yuzden pek fırsatım olmuyor ama kafama esiyor cıkıyorum 200- km yapıyorum mesela bazı gunler 50 km gecemıyorum vaktım olmuyor benım sorum- salcano xrs 030 veya başka bir 3000 liralık bisikletle gunluk 200 - kılometre gibi bi rakama ulasırmıyım yoksa makına dayanmazmı yanı jant setine pek guvenemıyorum.

7. Resul Özbarlas

Resul Özbarlas Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Günlük 200 km çok abartı değil mi ?

8. hakan64

hakan64 Bisikletkolik

Adı:
    hakan
    Seviye:
    asfaltta gideceksen eğer 2000tl lik bisiklet bile seni 300 km götürür. ama antrenman için (eğer yalnız çıkıyorsan) 150 km den fazlası performanstan çok gezi temposunda olur

9. Muhammed Ali

Muhammed Ali Üye

Seviye:
    abartımı :) hocam geçen pazar 30 yaşında ihtiyar bir pınarello ile 175 km yaptım. bu pazar tekrar yapıp resımlerını atayım :) eğer yeni bişey alırsam pınarello ve tıtanyum carraroyu duvara asıcam o yuzden yardımlarınızı ıstıyorum- acil arkadaslar

10. Tunç Tuncay

Tunç Tuncay Forum Üyesi

Adı:
    Tunç Tuncay
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Muhammed arkadaşım gördüğüm kadarı ile yaşınız oldukça genç ve bazı şeyleri gençlik ile yaparım kolay olarak görüyorsunuz haliyle. Merak etmeyin çoğu jant seti 300 km gider ancak konu ne kadar zaman içinde aşınacağıdır. Her jant seti en kalitelileri bile belli km geçince rulman değişimi tel değişimi gibi bakımlara ihtiyaç duyarlar. Ama yok ben en geç en dayanıklısını alıp kullanmak istiyorum diyorsanız pro takımların kullandığı marka modeller mevcuttur elbet ama sanmıyorumki bu forumda sizin merak ettiğiniz jant setini 300 km test etmiş kişi vardır yada olsa olsa sayılıdır. Bence forumu araştırıp o kadar km yapmış kişilerle direk irtibata geçin alabilirseniz en net cevabı öyle bulabilirsiniz.

11. Muhammed Ali

Muhammed Ali Üye

Seviye:
    hocam foruma kayıt olurken yaşı vs aceleyle ısretledım gozukmuyor sanmıstım o yuzden magdurum :) yaşım 26 ve artık konyada deyilim duzeltemedıgım ıcın oyle. ayrıca forumda kullananları aramaktansa kişilerin yorumlarını almak ıstedım- ama pek bi olumlu sonuca varamıycak gibiyim sizin dediğiniz gibi yapıcam olmazsa.

12. aytunç

aytunç Yeni Üye

günde 200-300 km sürebilmek için,
    - yaşınız uygun olmalı
    - evli olmaman lazım, eh çocuğunda yoktur, evli isen anlayışlı eşin olmalı
    - sevgilin var ise, seni bisiklet için terk etmiş yada başka şehirde olmalı
    - muhtemel masa başı çalışanı yada öğrencisi olmalısın

şahsen gece 10:30 da oğlumu yatırınca dışarı çıkıyorum, gece 35 km sürünce kendimle gurur duyuyorum. yarın iş var deyip döndüğümde oluyor.

kıvanç okay bunu beğendi.
  13. Muhammed Ali

Muhammed Ali Üye

Seviye:
    Halen jant seti için dusuncelerınızı beklıyorum- ve başkabir alternatıf bısıklet onerebılırmısınız ?

14. özgür bağdatlıoğlu

özgür bağdatlıoğlu Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Kusura bakma ama mesajın çok fazla troll mesajına benziyor!!! Titanyum yol bisikletin var carraro marka,üzerinde süper-record set var yurt dışından jant seti gelecek bu bisiklete, ek olarak klasik bir pinarelloya sahipsin ve sadece gezintide bile olarak 175 km!lik kondüsyonun var bu bisikletlerine kıyamıyorsun ve eşşek niyetine bineceğin 200-300 km antreman yapacağın 3000 liralık bir bisiklet için aceleye gelmeden günlerce konuyu gündemde tutuyosun ama foruma üye olurken aceleden yaşını yanlış yazıyosun ve kullananların yorumlarını okumaya üşeniyorsun ama 250 km ortalama bisiklete bineceksin,OLDU!!!

Demir C., Murat B. ve fatihaniz bunu beğendi.
  15. Muhammed Ali

Muhammed Ali Üye

Seviye:
    forumda sadece bu bir ay içerisinde aktiftim- forumun bu denli oldugunu bılmıordum herkez kendı acısından bılır bılmez yorum yapıyor- lafı fazla uzatmadan hesabımın kapatılmasını istiyorum- gerekli yönetici ilgilenir umarım.