Güneye giderken. Final turu: İzmir - Hatay

Hüseyin Gümüş

Daimi Üye
Tepki
116
Geçmiş olsun demek sanki hastalıktan kurtulmuş gibi bir tabir olarak geliyor bana :) Yazık olmuş geçmesine diyelim :D

Scudo

Sencer Kan

Forum Demirbaşı
Tepki
637
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@OzzYMKL

Aaa... :eek:
Ozan'cım geçmiş olsun..

Ozan Yılmaz

Forum Demirbaşı
Tepki
1.197
Sevgili bisikletdostları selamlar :)

3 sene sonra bu konuya neden mesaj atıyorum bilmiyorum; fakat yazma ihtiyacı duydum...

2009'daki bu turda çok güzel bir ekibimiz vardı ve ekip Kaş'a kadar güzel bir tur gerçekleştirdi.

Ben ise bu turda yaşadığım güzel hatıraların yanında sorunlar nedeniyle Fethiye'ye kadar gidebildim.

Sağlık sorunlarım nedeniyle 2009'daki bu turda tur arkadaşlarımı ve tüm bisikletdostlarımı üzdüysem özür dilerim.Şimdi geriye dönüp baktığımda,o zamanki yaşadığım durum nedeniyle kendime yakışmayan şeyler yaptığımı düşünüyorum.Bunun sadece turla ilgili değil öncesinde ve sonrasında da olduğunu görüyorum.

Mesala bunlardan biri söz konusu "nükleer enerji" Bu konuda yazdığım bir mesaj şu an çok gereksiz ve saçma sapan geliyor.Bu mesajım nedeniyle sizlerden özellikle de Karşı Bisiklet'imizden özür diliyorum.

2012 yılı ile birlikte sizlerle yeni yollara, yine ve yeniden pedallamaya... Sağlıkla kalın sevgili bisikletdostları... :)

• Beğen
Tepkiler: Ömer Bingöl

Ömer Bingöl

Aktif Üye
Tepki
189
Bisiklet
Merida
Ozancim ben seneler sonra ilk kez ayni heyecanı yaşıyorum. 18 Temmuz'da (bir iki gun oynayabilir tarih) dogu Karadeniz'de yayla turuna çıkmayı planlıyorum. Yaklasik 12 gun sürmesini istediğim turuma senin de katilmani inan cok isterim. :)