Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Güneydoğu Turu - Gaziantep-Şanlıurfa-Mardin ve Batman

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Güven Güneş tarafından paylaşıldı.

1. Güven Güneş

Güven Güneş Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Herkese Merhaba,

Geçen haftalarda yaptığım Manavgat-Mersin turundan sonra aklımda olan ve çok merak ettiğim Güneydoğu turunu yapacağım bir aksilik çıkmazsa önümüzdeki birk kaç gün içinde Mersinden otobüsle G.Antepe geçeceğim ve turuma başlayacağım.Mersin,G.Antep arasını geçen yaz yapmıştım şimdide kaldığım yerden devam edeceğim.

Güzergahım tam olarak G.antep,Nizip,Ş.Urfa,Viranşehir,Mardin,Midyat,Hasankeyf ve Batman.

Bir kaç yer dışında yollar sakin ve düz diye biliyorum daha önce bu turu yapmış arkadaşların bloglarından okuduğum kadarıyla pek bir zorlayağını düşünmüyorum.
    Kış olması nedeniyle aydınlık süresinin kısa olması günlük alacağım mesafeyi biraz azaltıyor bu da tur zamanın artması demek.Doğrusu böyle turları daha çok seviyorum daha geniş zamanda sindirerek gezmek dolaşmak daha güzel hem antep,urfa ve mardinde de tam olarak buna ihtiyacım var. Havalar Akdenize göre biraz daha soğuk olacaktır oralarda normal olarak ama beni düşündüren bu değil 'yağmur'.. çünkü heybem bu mevsime uygun değil. taiwan heybe eminim bir çok kişi biliyorduk.Eşyalarımı çöp poşetine koyarak yolculık yapıyorum ama doğrusu yinede tam emin değilim su geçirme konusunda. Ekstrem bir durum olmadıkça turu yapacağım. Konaklama mı ise misafir olmadığım sürece çadırda yapacağım.Öğrenci olunca paramızda pek olmadığından doğrusu tek bi gece için 25,40 tl vermek zorlayacaktır turun zamanı uzun olduğundan paralel olarak masraftan da kısmak gerekecektir.

Eğer bu güzergahta oturan arkadaşlarda varsa ise görüşüp tanışmak isterim.

Zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkürler.

fatih kurt ve Bisikletli Gezgin bunu beğendi.
  2. ayilmaz20391185

ayilmaz20391185 Üye

Seviye:
    azminiz ve gayretiniz olağanüstü. İyi yolculuklar ..

Güven Güneş bunu beğendi.
  3. Güven Güneş

Güven Güneş Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim

4. murat kurukafa

murat kurukafa Yeni Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Size imreniyorum. Bu gün hesap yaptım fakat bir türlü zaman uyuşmadı. Emin ol kendimi çok zorladım. Yol seçimi güzel, eğlenceli bir yol. Sana hayırlı yolculuklar.

5. Turan Babacan

Turan Babacan Bisikletkolik

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Güvenlik konusunda bir araştırmanız veya endişeniz var mı?

6. Güven Güneş

Güven Güneş Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Teşekkür ederim güzel düşüncelerinniz için.Turlarıma baharda ve yazında devam edeceğim belki ozaman beraber pedallayabiliriz.görüşmek dileğiyle.

Güvenlik konusunda herhangibir endişem yveya kafamda bir soru işareti yok batı bölgelerinde nasıl rahat turlar yaptıysam burada aynısının olacağından şüphem yok.

[​IMG][/url][/IMG]