Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Güneşli Pazartesi Sendromu

Konu, 'Karadeniz Bölgesi' kısmında oyaa tarafından paylaşıldı.

1. oyaa

oyaa Aktif Üye

Seviye:
    Bu sabahı çekilmez kılan, bu sabahın pazartesi olmasından ziyade, pırıl pırıl pırıldayan güneşti efendim.
    Israrcı çalar saatime boyun eğip gözlerimi araladığımda perdeden süzülen o aydınlığın güneş olmasına ihtimal veremedim önce. Acele adımlarla balkon kapısına yöneldim ve her bir adımda gözlerimi kısmak zorunda kaldım o parlak ışık karşısında. Balkon kapısını araladığımda yüzüme vuran sabah tazeliğinden çok güneşin ışığıydı. "Ahh!" dedim, bir kez daha yapmıştı yapacağını güneş, bütün yaz yaptığı gibi..
    Perşembe ara ara bulutların arasına gizlenirken, ne de şakacı olduğunu düşünmüştüm. Cuma günü ise çılgınlar gibi bir yağmur boşanınca gökten, işte dedim, gitti yine..O an yaşadığım kayıp duygusunu kelimelerle tarif etmekte zorlanıyorum.
    8-5 mesaimin son bir saati karanlıkta geçiyorken, her cuma, cumartesi ve pazar güneşin birazcık olsa kendini göstereceğini, hiç değilse öyle çılgınca yağmayacağını hayal eder dururum-hayal ediyorum, evet.Gerçekleştiğinde de hayal gibi oluyor :)
    Demem o ki bisiklet sever Karadenizliler,
    Güneşin her cuma kaybolup, her pazartesi hiçbir şey olmamış gibi sırıtması bana çok dokunuyor, hüzünleniyor, üzülüyorum..
    Bunu da en iyi siz anlarsınız diye düşündüm ve paylaşmak istedim.
    Sağlıcakla kalın efendim.
    İyi seyirler

2. TOYGAR YONTGAN

TOYGAR YONTGAN Forum Demirbaşı

Seviye:
    Dikkat etmişimdir koca yaz pazartesi cuma hava gayet iyi cumaresi pazar hiç birşey olmasa rüzgarlı oluyor.Yani sizin oralara özgü birşey değil genel olarak böyle

İdris Şanlı bunu beğendi.
  3. Soner Sarihan

Soner Sarihan Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    "Pazartesiyi mesaiden çıkartmışlar,
    pazartesi gününe ait tüm semptomlar salı günü görülmeye başlamış" :) derler. :)

4. Selami Daban

Selami Daban Bisikletkolik

Seviye:
    braavoo enescim bu iltifatların için teşekkür ediyorum dediğim gibi yağmur deriden içeri girmez ama bu aralar uzak kaldık bisikletten en kısa zamanda bineceğim soğuk yağmur farketmez:D

5. Önder Tarım

Önder Tarım Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Geçen kış yaklaşık 1,5 ay bisiklete binemememin tüm sebebi bu yukarıda yazılanlardır işte.Ne sinir günlerdi,hey allahım..

6. İdris Şanlı

İdris Şanlı Kıdemli Üye

Seviye:
    Valla ne diyim ben de aynı dertten muzdaribim. Hatta hafta içinden kararlaştırılan toplantı olduğu zaman yağmur yağarsa ağlayasım geliyor:D
    Napim elimde değil artık bisikletsiz yaşayamıyorum. Öyle ki bisikletsiz gezemiyorum. Çünkü yürümeyi unuttum:D

7. Caner Yazar

Caner Yazar Yeni Üye

Seviye:
    Ankara çölü ve betonundan sonra, istersen tepeme meteor düşsün, güzelim karadenizde pedallamaktan devam etmeyeceğim!

oyaa bunu beğendi.