Gumruk sacmaligi

erenyagmur

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Specialized
Merhaba ben chainreactioncycles dan avid elixir 3 fren almak istiyorum,bir tanesinin fiyati 44 euro civarinda fakat gumruk alt siniri 75 euro oldugu icin ikisini de ayni anda alirsam sorun cikar gibime geliyo_O yuzden ikisini de ayri sekilde sipsris etsem sorun olur mu? Yardimlariniz icin simdiden tesekkurler

Scudo

Mehmet Kepme

Aktif Üye
Tepki
8
Bisiklet
Salcano
Satıcıyla irtibata geç gerçek değerini yazmasın(ki genelde satıcılar daha az yazar) aynı zamanda birini kendi adınla diğerini başkasının adıyla alırsan,ozaman bir sorun cıkacağını sanmıyorum.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Alengirli işlere girişmene gerek yok. Bir arkadaşının adına, farklı bir adrese sipariş et. Kafan rahat olsun.

erenyagmur

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Specialized
Chainreaction in oyle bir sey yapicagini pek zannetmiyorum ama :(.Ikisini de kendi adima alirsam (ayri ayri tabiki) sorun cikar mi sizce

Mehmet Kepme

Aktif Üye
Tepki
8
Bisiklet
Salcano
3-5 gün arayla al,sanmıyorum birşey olacağını ama herşey gümrükteki amcalarımızda abilerimizde bitiyor :D...ben ebaydan 15 ürün aldım hatta 3 ü aynı anda geldiği oldu suluk falan almıştım yani seninkinden büyük ürünler,bir sıkıntı çıkmadı.

Bilal Demir

Forum Demirbaşı
Tepki
214
Bisiklet
Scott
@Mehmet Kepme

Katılıyorum. İşim garanti olsun derseniz 3-5 gün arayla alın, aynı alıcı olsa bile bu fark edilmez.