Güle güle sana yolun açık olsun..

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
Bugün bisikletini satanlarda ki duyguyu ilk defa yaşadım. Bir single speed yapmak için katlanır bisikletime ihanet ettim ve onu sattım :(

Özür dilerim bisikletim,insanoğlu böyle işte 3 yıllık bisikleti bir anda gözden çıkarabiliyor. Yol bisikletim de dahil olmak üzere uzak ara kullanması en keyifli bisiklettir, katlanır bisiklet.

Güle güle sana yolun açık olsun...

Buradan Gaziantep'e önce 250 lira deyip sonra yalvar yakar 150 liraya indiren Aras Kargo'ya selam olsun (!) PTT'den başkası yalan arkadaş..

CAM00322.jpg

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Offf yaralarım deşildi 1-bianchi meta pro gitti,2-bianchi thomisus gitti,3-peugeot ausbiqe kro-mo yol gitti,4-dahon katlanır 10.500 gr'dı ben onu 9000gr'a kadar indirdim(en büyük salaklığım bu oldu):(:( oda gitti 5-bisan mountain cat full italyan ve shimano parçaları vardı şimdi arasan nerde o parçalar oda gitti,6-kron tourer şehir bisikleti oda gitti,7-salcano folda 16 jant onuda verdim mal gibi:(:( 8-bianchi speed 3000 oda gitti (çok ağırdı iyi oldu gitti:D)vb benzeri bir sürü model geldi gitti elimden.

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.462
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Tolga Çelebi

Gürkan genç 3 yıl 45 bin km dir kullandığı bisikletine veda etmişki seninkinin şimdi lafımı olur. Ha arada bizim bilmediğimiz duygusal birşeyler yaşamış isen o başka.

Yusuf'san

((( Sadece Bisiklet )))
Tepki
1.604
İsim
Yusuf
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Tolga Çelebi
Hayirli olsun.
Hiç iyi yapmadın.
Ama neyseki bi gün gene katlanır alacaksın.
Nasıl olsa katlanır zehri bulaştı sana.
Demedi deme.

C.Biberci

Tulpar
Tepki
5.477
İsim
Alp Tigin
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Triathlon
@Tolga Çelebi

Kargodaki fotoğrafa ben bile duygulandım..Filmlerdeki o son pişmanlık sahnesi gibi..Koşupta yetişememek gibi..

Katlanır senin her derdine katlamıştı oysa..
Şimdi sen Singıl'ın her derdine katlanacaksın :D
Katlanırdan sana..

Sahte singıllar terlettiğinde
Benim yokluğumu anlayacaksın
Beni bir başkasıyla her gördüğünde
Kaybettiklerine ağlayacaksın.. :D

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
@z. usta

Şunu anladım ki isterse altıma 2016 Caad 12 versinler ama yinede katlanır bisikletin verdiği keyif bambaşka.

Dik pozisyon,manevra kabiliyeti,atiklik,rahatlık,gerektiğinde makul hızlar.. ve aldığım para 600 liraydı 3 sene evvel. Aklımdakileri gerçekleştirince,işlerimi halledince bir Dahon almak istiyorum açıkçası :)

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru

Alizee

Daimi Üye
Tepki
296
İsim
Ali
katlanir bi baska kim ne derse desin. zaten eninde sonunda doneceksiniz katlanira, ama o zamanda bu bisikleti ozleyeceksiniz...

• Beğen
Tepkiler: Tolga Çelebi

Ertan M.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.438
İsim
Ertan
Bisiklet
Merida
Hocam kusura bakmayın ama 1 kargo pakette çok büyük değil şehirler arası nakliyat parasına kargo parası gerçekten çok fazla neyse bisiklet için üzülmeyin sonuçta bir şeyin sonsuza kadar sahibi olmuyoruz.

• Beğen

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
@Alizee

Kesinlikle ileride bir 16" ile döneceğim :)

@Ertan M.

İlk başta 250 lira deyince beynimden vurulmuşa döndüm sonra ben iki laf yapınca 150'ye indirdi yani bu işin standartı yok. Özel firmalar tam kazıklı amiyane tabirle. Ben zaten hep PTT kullanıyorum alıcı için üzüldüm sadece. Alıcı ısrarla Aras,Aras deyince yapacak bir şeyim kalmadı.

DKN

Daimi Üye
Tepki
148
İsim
Doğu kan
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
ayıptır sorması ama çok merak ettim. sıfırıyla sattığınız fiyat arasında ne kadar fark vardı ?

• Beğen

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
@DKN

2013 yılında 600'e almıştım şimdi bir kaç aksesuarıyla beraber 500 TL'ye sattım. Ne ayıbı estağfurullah.

Berkbey

Üye
Tepki
26
İsim
Berk Çınar
Bisiklet
b'Twin
Az önce bende ilk göz ağrım olan ümit magnetic bisikletimi sattım gerçi aynı şehirdeyiz belki sokakta yeni bisikletimle gezerken görücem. Ama kesinlikle buruk bi hismiş. Güle güle ümit yolun açık olsun..

• Beğen