Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Güçlü ön ışık tavsiyesi

Konu, 'Elektrik - Elektronik' kısmında Muhittin Cihan tarafından paylaşıldı.

1. Muhittin Cihan

Muhittin Cihan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Gece turlara gidiyoruz hepsiburadadan panther ışık almıştım ön bozuk çıktı bir tane daha bisikletçidden 20 TL ye aldım o da kötü aydınlatıyor güçlü ne önerirsiniz?

2. CandanC

CandanC Onursal Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    bisiklete taktığım ışıklar sadece görülmek için (gerçi, hep söylerim, bazen gürülmemek daha iyi oluyo ya neyse... )
    ve sürekli yanar söner moddalar... görüş için kafa lambasını tercih ediyorum, böylece baktığım yeirn aydınlanması lüksüne de sahip oluyorum..

benim lamba petzl tikka plus 2, memnunum... özelliklerini yazabilmek için bi baktım internete, ışık gücü 70 lümenmiş... tabi ihtiyaca göre daha güçlü ışıkları olan modeller de var kafa lambalarında... bi bakmakta fayda var...

dez avantajları 1) kaskla birlikte kafayı rahatsız edebilir... bence çok önemli bi sorun diil, ayarlayabiliyorum...
    2) bol sinekli böcekli yerlerde (örneğin ankara/eymir gölü gibi :D) çok sinek/böcek çekiyo.. direkt ışığa dalıyolar... dolayısıyla da kafanıza, gözünüze...

(bi akşam eymir'de yarasa daldı bana yaa :D-- yukardaki satırları yazarken hatırladım-- muhtemelen ışığa diil tabi, körler sonuçta ama sanırım ışığıma koşan bi böcek peşinde olaiblir :D allahtan refleksler iyi de başımı eğebildim, sıyırdı geçti :D )

3. Turan Babacan

Turan Babacan Bisikletkolik

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
  4. OsmanBayraktutan

OsmanBayraktutan Aktif Üye

Seviye:
    http://urun.gittigidiyor.com/spor-outdoor/sarjli-gold-kama-el-feneri-200m-mesafeli-78036962 link teki feneri kullanıyorum 20 TL ye aldım 2 pili var şarj edip değişerek kullanıyorum piller 2-3 saat gidiyor daha uzun gider ama 2-3 saatten sonra renk biraz soluyor ama bunu bulabilirsen kesin al silahlar için tasarlanmış ama gidona uyuyor, bir arkadaşın 50 TL'lik ön led lambası var bu onu rahat 4 e 5 e katlar o derece iyi kesinlikle tavsiye ederim..