Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

GT traffic 4.0 (1.0 oldu) full deore ve göbeklerle yeniden toplandı...

Konu, 'Bisikletlerimizin Fotoğrafları' kısmında emrahozkan tarafından paylaşıldı.

1. emrahozkan

emrahozkan Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    tadilata ve bakıma giren bisikletimi teslim aldım, erdoğanlar bisiklete ve Ahmet ustaya buradan birkez daha teşekkürler, bisikleti resmen yeniden yaptı üşenmedi ne istediğimi iyi anladı, olmaz demedi değmez demedi git yeni bir bisiklet al diye başından savmadı... tabi bunda kadromun yüksetlme imkanlarının çok açık oluşu ve gt nin bmx serisinden gelen çok sağlam kadro yapısı da yardımcı oldu...

21 vitesli vidalı sistem, qr bile olmayan bisikletim 20 senelik bir teknolojik atlama yaptı, üstelik yaklaşık 450gram da hafifledi... pedallar bagaj, suluk kafesleri, km saati dahil 13,6 kg

aynakol m541 hollowtech 44-32-22 , 11-34t kaset, muğla bölgesinin azman yokuşları için seçildi, deore vites ve fren kolları... slx shimano orjinal fren vites kabloları özenle yeniden döşendi, gidon modolo tur gidonu 400gr aluminyum, üzerine yol gidon sargısı ve onun üzerinde ince esnek suni deri... topeak bagaj, topeak mtx trunk bag 22litre bagaj, suluklar tchibo çocuk matarası vs vs :)

bu sene çok masraf yaptım ama önümüzdeki sezon için brooks b17 siyah sele ile son eksiğini de gidereceğim... herkese sevgiler saygılar, herkes istediği bisiklete kavuşsun...

bisikletin eski hali:

2. emir arıca

emir arıca Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Çok güzel olmuş... Tam bir yol makinasına dönmüş... İşlemlerin tutarını da yazarsanız benim gibi 24 lü sistemini 27'ye çevirmek isteyene yardımcı olmuş olursunuz...Eğer açıkta paylaşmak istemiyorsanız ö.m. ile öğrenebilir miyim?

emrahozkan bunu beğendi.
  3. emrahozkan

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    shimano deore grupsetler (göbek hariç) yaklaşık 260 euro civarında satılıyor, üzerine çok olmayan bir işçilik ilave edin :)

24 vitesten 27 vitese geçmek nispeden daha kolay, çünkü göbekler zaten kasetli yeni sistem oluyor, göbek alıp jant örülmesine gerek kalmıyor...

4. Çağatay Çağlar

Çağatay Çağlar Forum Demirbaşı

Seviye:
    Çok güzel olmuş gerçekten. Ben de 2,5 ayda 950 km yol teptikten sonra 1000 km'ye tamamlayınca bir genel temizliğe gitmek istiyorum ancak kendi başıma bisikleti söküp takacak bilgim, kullanacak temizlik ekipmanım da yok. Acaba ortalama ne gibi fiyatlara yaparlar bisikletçilerde?

5. Tolga Günsezer

Tolga Günsezer Bisikletkolik

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Harika olmuş güzel günlerde kullanın. Beni de yol aşkı tuttu nasıl yapacağım bilmem.

6. emrahozkan

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    1000km çok fazla değil ama her 200-300km de bir zincirini yağlı bir bezle silerek temizlemen gerekiyor... senden daha iyi kimse ilgilenmez temizliğiyle, vites ayarı genel bakım da 50 lirayı geçmemesi lazım...

7. emrahozkan

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    İnsanın içine bir kez girdi mi mutlaka sonunda alıyorsun, yol bisikleti gerçekten farklı birşey... umarım hayalindeki yol bisikletini alırsın ...

8. Tuncay Üner

Tuncay Üner Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Eski hali i gormedim ama yeni hali guzel duruyor. Toplama ve donanim yukseltilen bisikletler nedense gozumda daha bi degerli oluyor. El emegi goz nuru hesabi yani. İnsallah darisi yol bisikletine diyelim. Seneye butcem el verirse bende tur bisikleti toplayacagim surly LHT.

Bu arada, elimde hic kullanilmamis brooks england b17 special bakir sele var. kahverengi. Yol bisikletim icin narrow modelini almistim bu yuzden satacaktim. İlgilenirseniz öm atabilirsiniz.

emrahozkan bunu beğendi.
  9. metin bayer

metin bayer Forum Demirbaşı

Seviye:
    Çok harika olmuş :) arka bagajın markası nedir acaba? nerden aldınız?

10. emrahozkan

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    teşekkürler, bagaj topeak marka, delta bisikletten aldım, 700 gram civarında olması lazım...