Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı GT Tire Dİşli 1.95, Beyaz Yanak CST Traveller 2.0 Slick, Standart Jant Seti [Edirne]

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında GiciK eRay ADALI tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. GiciK eRay ADALI

GiciK eRay ADALI Forum Bağımlısı

Seviye:
    Çatımda bir süredir lazım olur diye sakladığım 2 cift lastik ve 1 set Jantı ihtiyaç fazlası olduğu için satıyorum.

Edirne Elden Teslim Düşünüyorum. Hacimce büyük ürünler ve uygun fiyatlı ürünler olduğu için kargolama taraftarı değilim. Ürüne verdiğiniz ücret kadar bir de kargoya ücret ödemenizi istemem.

Ve İşte Ürünler;

-------------------------------------------------------------

CST Traveller 26x2.0 All Season Compound Slick Nostaljik Lastik (Çift)
    -Beyaz Yanaklı Nostaljik Görünümü icin almıstım. Klasik bir SS toplamaktan vazgectigim icin ihtiyac fazlasıdır.
    -Genel olarak asfaltta kullanılmıstır. En fazla 20 km (cesitli zamanlarda 4-5kmlik sekillerde) toprak yola girilmiştir. Zorlu arazi ya da aşırı bozuk yol kesinlikle görmemiştir.
    -Geniş yapısı sayesinde kilitli tas, arnavut kaldırım, asfalt, toprak yol, bozuk yol vb. kosullarda da rahatlıkla kullanılabilmektedir.
    -Slick yapıda olması düz yollarda performansı farkedilir sekilde arttırmaktadır.
    -Sadece 250km yapılmıstır. Bu kullanım esnasında patlak söz konusu olmamıstır.
    -Temiz durumdadır. (arkada kullanılanın bir yanagında lastigi cıkartırken zincire degmesinden kaynaklı ufak lekeler var fakat bastırıp silindiginde cıkıyor. bir kısmını sildim ama devamıyla ugrasmadım)
    -Hiç bir şekilde dinamo ile kullanılmamıstır.

---------------------------------------

GT Tires 26x1.95 All Season Compound Dişli Lastik (Çift)
    -Sürekliligini yitirmeyen Orta yapısı ve yan dişleri sayesinde hem asfalt, hem arazi kullanımına uygundur.
    -İkinci El olarak aldıgım bir bisikletle gelmiş, tarafımca cok kısa bir süre kullanılmıstır.
    -Diş ömrü %70 civarındadır.
    -Hiç bir şekilde dinamo ile kullanılmamıstır.

-----------------------------------------

Rotatex-NTH 1 Jant Seti (Ruble Dahil)
    - İçerdiği Parçalar;
    --NTH 1 Peninsula (Made in Italy) Jant Çemberi
    --Rotatex Ön - Arka Göbek
    --Shimano 7'li Ruble
    --Taiwan Metalik Teller
    --Taiwan Metalik QR

-Jant Seti uzun zamandır catıda duruyordu, standart bir jant setidir.
    -Uzundur kullanılmadıgından akort gerektirebilir diye düsünmüstüm fakat su an kendi kullandıgım jantlardan daha ayarlı oldukları kesin (videolara bakabilirsiniz..)
    - Janttaki sibop deligi geniştir. Yani Geniş Sibop (araba sibobu) ile kullanılmıştır.
    -Ön göbeğin akıcılıgı mukemmel durumdadır.
    -Arka göbek kullanılabilir durumda fakat akıcılıgında azalma var. ( vites ayarı 8li dişliye göre yapılmıs bisiklette denediğimden de kaynaklı olabilir fakat ön kadar akıcı degil)
    -Bir süredir kullanılmamasından kaynaklı noktasal lekeler bulunmaktadır.

JANT VİDEOLARI
    Jantları kendi bisikletime takarak fikir vermesi acısından tripodlu bir kamera aracılıgıyla videoya aldım. Jantı cevirirken bisikleti biraz sallamışım fakat fren pabucları ile jant arası bosluga odaklanarak jantların akortlarının kullanılabilir durumda olduğunu sizler de görebilirsiniz.

Arka Jant'ın Videosu için TIKLAYINIZ

Ön Jant'ın Videosu İçin TIKLAYINIZ

Su an Kendi Kullandıgım Jant'ın Videosu için TIKLAYINIZ (Sanırım ayar yaptırma vaktim gelmiş :) )

FİYATLAR;

CST Traveller 26x2.0 All Season Compound Slick Nostaljik Lastik (Çift) 20TL
    (Sıfır fiyatı adet 17.50-22.50TL civarında olup sıfır cifti 35-45TL yapmaktadır)

GT Tires 26x1.95 All Season Compound Dişli Lastik (Çift): 15TL
    (Sıfır fiyatı adet 15-20TL civarında olup sıfır cifti 30-40TL yapmaktadır)

Rotatex-NTH 1 Jant Seti (Ruble Dahil) : 25TL
    (Eşdeğer sıfır Jant seti 40-45, sıfır 7li Shimano Ruble 10TL yani toplamda sıfır seti 50-55TL yapmaktadır.)

*** Fiyatlar gayet uygun tutulmuştur ve SON FİYATTIR.
    İhtiyac fazlası oldugundan satılık ürünlerdir. Kar amacı gütseydim ve pazarlık payı koysaydım fiyatları 30TL / 25TL / 40TL seklinde olurdu... İlla pazarlık isterseniz bu fiyattan pazarlığa başlayabiliriz fakat sıkı pazarlıkçıyımdır; zararlı çıkan siz olursunuz =)

*** Edirne içi elden teslim edilir. Hatta kapınıza kadar bisiklet ile getirilebilir.
    İsteyenler önceden haberleşmek şartıyla gelip ürünleri görebilir, inceleyebilir. Evim; Üniversite Civarında.

*** Jant Seti ile birlikte Bir çift dış lastik alana kullanılmış (yamalı) araba siboplu bir cift ic lastik verebilirim.
    Çatıda buldum. Jant Seti ve lastikle birlikte duruyordu. Biri iyi durumda fakat yapılması gereken 1 yaması var. Diğerinde çok fazla yama var. Yine de yeni iç lastik alana kadar idare edebilirler.

İLETİŞİM;
    Eray ADALI
    Mobil: [​IMG] (Avea)
    E-posta: adalieray@gmail.com / iletisim@erayadali.com.tr
    Facebook: https://www.facebook.com/adalieray

2. GiciK eRay ADALI

GiciK eRay ADALI Forum Bağımlısı

Seviye:
    ilan günceldir.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.