Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Grupset yükseltme

Konu, 'Dağ Bisikleti / MTB / Mountain Bike' kısmında Süleyman Özgün tarafından paylaşıldı.

1. Süleyman Özgün

Süleyman Özgün Kıdemli Üye

Adı:
    Süleyman Özgün
    Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Bisiklet grupset tourney ve aceraya geçirmek istiyorum 27 vites. Sizce kadroya 27 vites uyarmı ? Alacağım göbek seti :Shimano M475 Ön Arka Göbek Seti Silver Bide bu göbeği ördüreceğim zaman tel değişimine gerek varmı?

Ekli Dosyalar:

2. mehmetlevent

mehmetlevent Forum Bağımlısı

Adı:
    mehmet levent
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    alacağınız göbekler 8li ya da 9lu ruble ile uyumlu. kadroda sorun gözükmüyor. geçişi yapabilirsiniz ama ayrıca arka attırıcı ve arka vites kolunu da değiştirmeniz gerekecek. göbekler disk uyumlu ayrıca disk geçişi yapacaksanız astarı yüzünden pahalıya çıkar gibi duruyor.

Süleyman Özgün bunu beğendi.
  3. Süleyman Özgün

Adı:
    Süleyman Özgün
    Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Acera 27 vites yapmisken hidrolige de geciyim istedim kararsizim bu fren konusunda

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. SOZUAK

SOZUAK Forum Demirbaşı

Adı:
    Barış SÖZÜAK
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    O gobege eski teller uymaz cunku o gobek dis capi genis dolayisiyle capraz orgu durumuna gore bir ihtimal denk gelir ama zor. Zaten nipeller degisecek telleri de degistirin. Cok tutmaz. 30 kurus tanesi.
    Cember ayni kalacagi icin ileride de disk fren yapabilirsiniz. 8 li ruble ile 9 ve 10 lu ruble o gobege olur. 7 li icin ara parca takiliyor ki 7 li ile isiniz yok. 7 li rubleniz vidali gorunuyor. O da simdilik olsa bile yeni gobege uymaz.

5. Süleyman Özgün

Adı:
    Süleyman Özgün
    Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    V frende kalmaya karar verdim alacağım göbek aşağıdaki. Dış çapları aynı galiba.

Ekli Dosyalar:

6. SOZUAK

SOZUAK Forum Demirbaşı

Adı:
    Barış SÖZÜAK
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Bir öneride bulunayım. İlanlarda gerek sahibinden gerek burada 2. el güzel jantlar var hazır. Bir tane arka alın hatta rublesi bile üzerinde bulursunuz. Yine ilanlarda 3x9 kollar vardı. Bir de zincir değişirsiniz 7 li aynakol geçici süre idare edebilir hani durumunuzu bilmiyorum kademe kademe geçeyim derseniz diye söylüyorum. Yoksa masraflı işler bu işler. Hatta attırıcılar bile sorun çıkartmayabilir zira her marka her model çalışacak diye bir kural yok ama karışık sistem çalışabiliyor. Biraz şansa kalmış.