Grip misiniz? Domuz gribi olup olmadiginizi buradan ogrenin..

Erkut Yiğit

Forum Bağımlısı
Tepki
822
NTVMSNBC guzel bir tablo cikarmis. Benim gecirdigim grip domuz gribi degilmis mesela. Bende burun akintisi coktu domuz olanda oyle birsey yokmus. Turkiye'de 10000 civari domuz gripli hasta olabilecegi soyleniyor. Bakin bakalim siz de bunlardan biri misiniz? Allah saglik sihhat versin hepimize.

http://media3.ntvmsnbc.com/i/NTVMSNBC/Components/ArtAndPhoto-Fronts/SectionsThumbnails-TSM-Colorbox/Z_Common/DomuzGribiBelirtileri-3.jpg

Scudo

tolgayalcin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.433
ya hocam Allah razı olsun ya.. Her hapşırdığımda her halsizliğimde ve ya ufak tefek nezle grip belirtilerinde ACABAMI demekten kendimi alamıyordum..AKşam haberleri sanki domuz gribi aşısı pazarlamacısı gibi olduğu için pisikolojimiz allak bullak. bu tablo çok rahatlattı şahsen.

eyvallah

• Beğen
Tepkiler: Kutay Özdemir

Kutay Özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
466
Harika bir tablo ayırt etmemiz konusunda bilgilendirdiğiniz için teşekkürler...
iyi pedallamalar...

AtilaF

Forum Bağımlısı
Tepki
924
İsim
Atila F
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Yol bisikleti
öncelikle uğraşmışınız ellerinize sağlık ama bence saçma bir tablo, ne yani 38,3 ise domuz gribi olur mu oyle şey, benim akıntım ve hapşırmam sürekli bir durum mesela.

Kişiden kişiye semptomlar 3 aşagı 5 yukarı farklılıklar gösterir tablo ile değil hekim kontrolü ile anlaşılır bunlarda. herkesde bir panik havası yaratılmış durumda.

sağlık,beslenme,giyim ve kişisel hijyene dikkat ettiğiniz sürece riskinizi minimuma indirirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: ZekiAlper

Hakan Durmuş

Daimi Üye
Tepki
219
Gerçekten çok tartışılan bir konuya açıklık getirmişsiniz teşekkürler

nükleer kedi

Forum Bağımlısı
Tepki
453
Newscientist dergisinde yayınlanan bilgiye göre domuz gribinde yüksek ateşin sıklıkla görülmesi şehir efsanesiymiş. Sadece yarısında görülüyormuş yüksek ateş.

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.167
Bilgilendirme için teşekkürler Erkut,iyi dileklerin için sağolasın.

Yarın şirket genelinde bir sunum yayınlayacağım.Tedbir almakta fayda görüyorum.

Sercan Sözer

Forum Demirbaşı
Tepki
409
İsim
Sercan S.
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Katlanır
Oh be...Hastaydım.Acaba Domuz gribimiyim diye düşünmeye başladım.Ama gripmişim.Çok teşekkürler.