Gran Fondo Marmara

MehmetAliB.

Forum Bağımlısı
Tepki
4.927
Ulen ne asılmışım pedallara beee. Sanırsın Strade Bianche yarışını kazanacak.:D
14680566_10154716094588530_431274636630770812_n (1).jpg

@Kudret Kurtcebe abi kürsüde yanlışlıkla 3. sırasına çıkmışsın. Ben de şimdi fark ettim. Organizasyona söyliyelim bir dahakine ikincilik kısmını acık yüksek yapsınlar:) @mehmetsunu çay kahve içerken Kudret babayla kulağını çınlattık senin haberin olsun.

Scudo

Ardaa

Daimi Üye
Tepki
384
İsim
Arda
Bisiklet
Specialized
@Deniz A

ahaha dimi kamerayı kapamışlar :D

aeneskral

Allah için NAMAZ'a dur ey müslüman!
Tepki
839
İsim
Abdulkadir Enes KIRAL
Bisiklet
Giant
sonuçlar güncellendi. genel klasmanda 390. elite erkeklerde 171. olmuşum.

@Ardaa

hocam hakket sakallar böyle biranda üstten üstten çıkınca sıkıntılandım :) müzik-şarkı seçimi çok başarılı olmuş ayrıca. kaçıncı bitirdiniz merak ettim. birde neden finişe doğru yavaşladınız. baya ağır ağır geçtiniz finişten.

• Beğen
Tepkiler: Ardaa

Groims

Forum Bağımlısı
Tepki
1.511
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@mehmetsunu SunTzu var ama :D

---------
Beyler katılanları tebrik eder. Katılmayanlaarı Çeşme Velotürk Gran Fondo'sunda görmek isteriz. 2000 çocuğun bisiklet sporuna merhaba demesi için vesile olun.

(link)

Ardaa

Daimi Üye
Tepki
384
İsim
Arda
Bisiklet
Specialized
@aeneskral

253. bitirdim. Köprü kısmı hiç yok dikkat ederseniz, köprü başında sol bacağıma kramp girdi maalesef son birkaç km'yi tek bacakla geçtim o yüzden çok yavaşlamak zorunda kaldım :uzgnm:

• Beğen
Tepkiler: Groims

Ahmetkhrmn

Aktif Üye
Tepki
156
İsim
Ahmet Kahraman
Bisiklet
Focus
@televole2

Beraber bekledik sanırım :) bekleme kısmı can sıkıcıydı biyerden sonra uzandim ben :D

• Beğen
Tepkiler: televole2

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@MehmetAliB.

Mehmet ali,mete taşkının kamerasından ,
https://www.bisikletforum.com/dosyalar/14680566_10154716094588530_431274636630770812_n-1-jpg.91797/

valla mete taşkın,1 dakika sonra geldi,o da iyi idi, kürsüde hiç farketmedim bile ama sunucu uyarsa iyi olurduda neyse sağlık olsun mete taşkın baba bence mükemmel bi insan muhabeti şahane ,Mehmet ali kahveler iyi geldi tabi yanımızda Hindistan cevizi yağı olsa idi iyi olurduda taşıması zor,
valla Mehmet ali ne iç lastik aldım ne de pompa nede levye,bel çantada dahil,
zil geldim,altımda iki adet yazlık bisiklet forma ve termal ile üşümedim saat 06.00 'da ayaz acaip idi ,kar maske işe yaradı artık kar maske zamanı.

@volkan rözet
katılıyorum sona kaldım bekledim ama kızmadım ,çünki bu tip organizasyonda ufak tefek aksaklıklar olacak ,kendi salaklığıma podyumda farketmeden üçüncülük kürsüsüne çıktım, ikinci olduğum halde spiker uyarsa iyi olurduda neyse hata benim tabi yaşlandık artık kafa durdu...:koptum::koptum::koptum::koptum:

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bu organizasyonda beğendiklerim,

1- sabah saat 06.30 'da maltepe veledroma geldiğimde otobüsler aynen bekliyor idi,kilimlere bisikletler sarıldı ,ve muntazam şekilde konuldu,ön tekeri söküp elime aldım,
2- eskihisar feribot iskeleden geçtik,topçulara geldik,
3- altınova belediye başkanına teşekkürler,gençlik ve spor bakanlığına İstanbul valiliğine yalova Kocaeli valiliğine ,bisiklet federasyonuna,ayrıca İstanbul belediyesine ,Yalova ve Kocaeli,
4- parkur boyunca tek araç görmedim hiç bir aracı sokmadılar Osmangazi yönüne .

bu tip organizasyonları aynen desteklemeye devam edeceğim işin içinde belediyeler ve bisiklet federasyonu,artı valilikler ve bakanlık olduğu müddetçe,
dönüşte aksaklıkların olması bütün organizasyonun geneline bakıldığında önemsizdir,yemek kuponları ile makarna alındı ,torbalarda sandviç içinde yeşillik ve salam vardı gerçi salamı sevmem ama yarış sonu yemiş olduk.

teşekkürler
gençlik ve spor bakanlığı
federasyon
valilikler
belediyeler
artı trafik ekipleri..

Road_Runner

Road Runner
Tepki
25.898
Bisiklet
Cervélo
@Mert KARAÇAY sizi uğraştırmak istemem :D Alıştım sayılır. Düzde geçtiğiniz herkes yokuşta önünüze geçmiş yazık olmuş :(

Video için teşekkürler bu arada :)

Mert KARAÇAY

Aktif Üye
Tepki
58
Bisiklet
Merida
@Serkan Mıstınoğlu aynen yokuşlarda bir cortlama söz konusu :) bu biraz idmansızlık biraz da dizimden geçirdiğim sakatlıktan dolayı oluyor. Zorlamaya korkuyorum büyük sıkıntı yarattı daha çok çalışarak güçlenicez inşallah :)

• Beğen
Tepkiler: Road_Runner

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
@Kudret Kurtcebe

Valla Kudret abi ilk gelen galiba sendin Maltepe'ye :) Hava daha karanlıktı hatta.