Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

GPS Tracker

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında KullanıcıAyı tarafından paylaşıldı.

1. KullanıcıAyı

KullanıcıAyı Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaşlar Merhaba!!

Şimdi aklımda olan aradığım bir şey var.

Düşünün ki bir küçük elektronik alet. Bağlıyorsun bisikletine annnen eşin sevgilin arkadaşın takipçin kim varsa seni telefondan bilgisayardan nerede olduğunu görüyor. Bilirsiniz ROAD ID diye bir aplikasyon var. Hah işte onun telefonsuz olanı. Akıllı telefon kullanmayan kullanmak istemeyenler için. Siz hiç böyle bir ürüne rastladınız mı??

Spybike diye bir ürün var bildiğim. Daha çok kilit ve güvenlik üzerine. Benim aradığım daha çok nerede olduğumu merak eden birine buradayım hareketliyim iyiyim demek üzerine bir takip sistemi.

2. deadlistcach

deadlistcach Felt F65x cx

Bisiklet:
    Felt
    Seviye:
    10 dolardan 60 70 dolara kadar envai cesit tracker var farkli tip sekil boyutlarda, hatta gidon barusuna sokulan model bile var. Ben tk 909 adli hayvanlarda kullanilan traceri aldim sekli sebebi ile.
    Fakat soyle bir durum var, trackerlar imei li oldugu icin tr de problem cikabiliyor ancak bazi firmalar cihazlarinin imeilerini degistiriyorlar yani sizden turkiyede aktir bir imei istiyorlar buda demek oluyorki eski bir telefon bizim.isimizi goruyor. Aksi halde imei kaydi yapmak gerekiyor sanirim veya hic calisamama durumuda mevcut. Urunleri alirken bunu sorgulamak gerekir.

KullanıcıAyı ve samet akkaya bunu beğendi.
  3. KullanıcıAyı

KullanıcıAyı Yeni Üye

Seviye:
    Hiç aklıma gelmemişti :D çok güzel bir fikir.. Teşekkür ederim. @deadlistcach

4. Tolga Uşaklı

Tolga Uşaklı Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    Strava Premium üyelere Beacon ile bu hizmeti veriyor zaten anlık olarak, ekstra birşey almanıza gerek yok.

5. KullanıcıAyı

KullanıcıAyı Yeni Üye

Seviye:
    @Tolga Uşaklı evet şimdi bunu da öğrenmiş oldum ama "akıllı telefon olmadan nasıl bir yol bulabiliriz"in peşindeyim.

6. deadlistcach

Bisiklet:
    Felt
    Seviye:
    @Tolga Uşaklı trackerlarin olayi eger bisikletinize sabitlerseniz calinma durumlarinda 5dk icerisinde size konum bilgisi gondermeleri yoksa telefondaki gps ile ayni isi yapiyorlar.

7. KullanıcıAyı

KullanıcıAyı Yeni Üye

Seviye:
    @deadlistcach kullandığınız tracker ı benim ile aynı amaçtan mı aldınız? Yoksa çalınmaya karşı bir önlem mi? Bir de menzili kaç km?

8. deadlistcach

Bisiklet:
    Felt
    Seviye:
    Ben calinma durumlarinda kullanmak icin sparis ettim fakat arkadasin dedigi gibi live tracking yapan uygulamalar mevcut.