Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Gps Kol Saati yada Kilometre Saati

Konu, 'Elektrik - Elektronik' kısmında Emre Akkanat tarafından paylaşıldı.

1. Emre Akkanat

Emre Akkanat Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Oncelikle herkese merhaba. Yaklasık 1,5-2 hafta önce yol bisikletine geçiş yaptım ve performans amaçlı sürmek istiyorum. Kilometre saati dışında tüm ekipmanları tamamladım.Aklımı karıştıran ise gps' li spor kol saatimi tercih etmeliyim yoksa gps'li kilometre saatimi? Sizin kullandığınız gps' li spor veya kilometre saatinizin modelleri nedir? Sizce hangisinde karar kılmalıyım?

2. Hasan Saylık

Hasan Saylık Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Kol saati alırsan ilerde değiştirmek isteyeceksin, hatta normal bir km saati alırsan onu bile değiştirmeyi düşünürsün. Tabi bisiklete heves olarak bakmıyorsan. Ciddi şekilde istiyor ve yapıyorsan insan illa ki bir Gps li garmin alayım diye düşünür. Hep daha fazlasını ister insan.

Emre Akkanat bunu beğendi.
  3. Murat B.

Murat B. Forum Trolü

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Bisiklet sürerken kol saatine bakmak oldukça zor. Triatloncu değilseniz de kol saati alıp gidona takmak pek mantıklı değil. O yüzden ben kilometre saati öneririm. Kendim de Garmin Edge 500 kullanıyorum, beklentileriniz ve bütçeniz doğrultusunda Edge serisinin tüm modellerini (200, 500, 510, 810, 1000) tavsiye edebilirm.

Termiksi ve Ali Demir bunu beğendi.
  4. Emre Akkanat

Emre Akkanat Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Peki garmin'de kaç kilometre sürdüğümüzü ortalama hızımızı, maksimum hızımızı vs. bilgisayara veya strava'ya aktarabiliyormuyuz?

5. Murat B.

Murat B. Forum Trolü

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Elbette; 200, 500 ve 800'ü USB kablo ile bilgisayara bağlamanız gerekiyor. Diğerlerini isterseniz kablo ile isterseniz bluetooth ile senkronize edebiliyorsunuz.

Emre Akkanat bunu beğendi.