Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

GPA II den bir anı

Konu, 'Şehirlerarası Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında kayhan1907 tarafından paylaşıldı.

1. kayhan1907

kayhan1907 Kıdemli Üye

Seviye:
    Merhaba dostlar ,
    25-29 Ekim’de Gökova Pedallarımın Altında 2 buluşması vardı ve tek kelimeyle inanılmazdı. Katılan 150 den fazla arkadaş eminim anlatacak bir birinden güzel onlarca anıyla kalplerinin bir kısmını orada bırakarak Akyaka’dan ayrıldı.
    3 günün sabahından bir şeyler paylaşmak istiyorum sizlerle bence herkese de örnek olmalı. Çaylarımızı yudumlayıp Gürsel Abi ile üst güvertede sohbet ediyorduk. Ortamı anlatacak kelime bulmak çok zor. Bodrumu arkanızda bırakmış pırıl pırıl bir güneş ve onlarca arkadaş her yanda. Tanımadığım bir bey geldi yanımıza adını söyledi ama anımsamıyorum. Ankara’da bisiklet malzemeleri satan bir mağaza açmış. Gürsel Abi her zamanki güler yüzüyle candan bir hayırlı olsun dedi oturup sohbet ettiler bir yarım saat kadar yaptıklarından ve projelerinden bahsetti Gürsel Abi fikirlerini söyledi görmeliydiniz.
    Sonuçta rakip iki kuruluşun sahipleri olmasına rağmen bu dostça yaklaşım herkese örnek olmalı diye düşünüyorum. Hoş bir abi – kardeş, usta- çırak ilişkisiydi. Keşke tüm alanlarda dostluğun dayanışmanın önüne rekabet duygusu geçmese.Son yıllarda nerdeyse hiç görmediğim bir o kadar da özlediğim bir şeydi. Bir kez daha iyi ki buradayım dedim gerçi bunu tur boyunca her pedal çevirdiğimde de dedim.
    GPA 2 de emeği geçenlere ne kadar teşekkür etsem azdır, ellerine sağlık. Önümüzdeki yıl için günleri saymaya şimdiden başladım.

candede, hacı, nikanam ve 15 kişi daha bunu beğendi.
  2. bisikletcanavari

bisikletcanavari Onursal Üye

Seviye:
    Selamlar,
    Ankarada açılan yeni mağaza diye belirttiğiniz yer büyük ihtimal Sıradışı Bisiklettir (SDS). Cidden iyi insanlar.Gürsel abi'den ise bahsetmeye gerek yok.Ne desek azdır. Farkındamısınız bilmem kaç defa gruba bilgilendirici konuşmalar yaptı herhangi birinde bir firma adı veya bir marka geçtiğini hatırlamıyorum ben.Alçak gönüllü süper bir insan.

GPA 2 den bahsetmek gerekirse Türkiye'deki en iyi organizasyonlardan biri desek az bile söylemiş oluruz. Hem organizasyon olarak olsun hemde katılımcıların sıcaklığı, arkadaş canlılığı tura ayrı bir güzellik katıryor. ORtaya GPA ruhu diyebileceğimiz bir olgu çıkıyor.

Bir aksilik çıkmazsa her sene katılmayı planladığım süper bir oganizasyondu.

candede, nikanam, serself ve 7 kişi daha bunu beğendi.
  3. Kemal Tecimen

Kemal Tecimen Kıdemli Üye

Seviye:
    kayhan bey merhaba obahsettiğiniz kişiler sıradışı bisikletten olan arkadaşlar tahminim serkan ve ogün kardeşlerim ben gziye gelmedim ama kendilerinin listede isimlerini görmüştüm harika bir arkadaşlar bizde süleyman ve necati abiyle ankaraya yaptığımız gezimizde serkan taşdelen vasıtasıyle tanışmıştım çok can ciğer arkadaşlar onun yanında bu piyasada nadide arkadaşlardan gürsel kardeşimin de hakkını yememek lazım yeri gelmişken serkan ve ogün ayriyekten bayan arkadaşlarına gittiğimizde bizlere gösterdikleri yakınlıktan dolayı teşekkürler

kemal tecimen

4. sonerveozer

sonerveozer Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    ***süper buluşma olmuş***

5. mcaliskan23

mcaliskan23 Bisikletkolik

Seviye:
    GPA II konusu ve fotoğrafları bekliyoruz

6. ramazankurucay

ramazankurucay Forum Bağımlısı

Seviye:
    kayhan abi bizi davet etmek yok herhalde :) :)

7. acartaylan

acartaylan Kıdemli Üye

Seviye:
    Şahin Bulut ve bisikletcanavari bunu beğendi.
  8. kayhan1907

kayhan1907 Kıdemli Üye

Seviye:
    merhaba arkadaslar
    sizlerin yazılarını görmek ne hoş ama Ramazan'a çok bozuldum ilk GPA dostum seni kaç kez davet ettim sayısını unuttum bile artık gelmezsen gözüme görünme Kemal abi bu yıl olmadı ama önümüzdeki yıl unarım Necati Abiyle Süleynam abiyle birlikte bir gezinize katılmak beni çok mutlu eder. Enesin dediği gibi SDS den miş arkadaşlar hafta içi bir toplantı için ordaydım güzel bir mağza açmışlar umarım gönüllerince olur .