Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Gözlük

Konu, 'Giyim' kısmında Ömer Bulduk tarafından paylaşıldı.

1. Ömer Bulduk

Ömer Bulduk Yeni Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Merhabalar.

Boyum 1.89, haliyle seleyi baya bi yukarı çıkarıp öyle sürüyorum bisikleti. Ve gözlük kullandığım içinde kafamı yukarı kaldırmak durumunda kalıyorum çoğu zaman ve böyle oluncada bezdirici bi boyun ağrısı oluşuyor. Bisiklet kullananlar için özel yapılan gözlükler sorunumu çözer mi yoksa lens mi kullanayım ? Antalya'da ikamet ediyorum, bu tip bi gözlük çerçevesiyle nerede yaptırabilirim ve tahminen kaça patlar ? Sorularım bunlar şimdiden cevaplayacak arkadaşlara teşekkür ederim :)

2. aliburak

aliburak Kıdemli Üye

Adı:
    Ali Burak ÜNAL
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    ben lens kullanmanızı tavsiye ederim, bisiklet ile sadece bisiklet gözlükleri kullanılmalı zira cam gözlükler olası bir kaza veya taş fırlaması sonucu oldukça tehlikeli olabilir.

Ömer Bulduk bunu beğendi.
  3. BFOkuru

BFOkuru Onursal Üye

Seviye:
  4. Ömer Bulduk

Ömer Bulduk Yeni Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    11 dolar karşılığı en alttaki fotoğrafta yer alan bütün parçalar mı yollanıyor ? Sol 2.75 Sağ 2.50 miyopum. Çerçeveleri ne kadara yaptırıyorsunuz istanbulda halil bey ?

5. Turan Babacan

Turan Babacan Bisikletkolik

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:

http://www.decathlon.com.tr/Arroyo-Pack-Bisiklet-Gunes-Gozlugu-SiyahKirmizi,PR-2195.html

Ben bunu aldım. Bir şikayetim yok şimdilik. Başka bir gözlük kullanmadığım için karşılaştırma yapamayacağım. 2 ay kadar bir süredir kullanıyorum. Daha çok turuncu camını kullandım. Bir süre kullandıktan sonra çıkarttığımda gözlerimi baya dinlendirdiğini ve rahat görüş sağladığını farkettim. Gecede beyaz camını kullandım. Baharda sineklerin ve böceklerin kol gezmesi ve güneşin şiddetinin artmasıyla daha faydalı olacaktır. hava şartlarına göre istediğin camı takarak kullanabiliyorsun.

6. BFOkuru

BFOkuru Onursal Üye

Seviye:
    Tüm takım (şeffaf çerçeve dahil) halinde geliyor, dediğim gibi çerçeve yaptırmıyorsunuz. Siz sadece şeffaf çerçeveye uygun cam kestiriyorsunuz. Benim gözlükçüm sabit olduğu için sürekli ondan gözlük alıyorum; numaram da düşük olduğu için iki tane cama para almadı.

7. erhanizmir2001

erhanizmir2001 Yeni Üye

Bisiklet:
    Mosso
    merhaba konuyu hortlattım ama ZERORH+ gözlükler hakkında bilgisi olan var mı? bir zamanlar thinkoff kullanmış.