gözlük takalım

Ünal Altay

Daimi Üye
Tepki
185
@bisikletseven

Bence ''insan olduğumuzu bildikleri için zarar vermeyeceğimizi bildiklerinden'' sözünle durumu çok iyi özetlemişsin üstad, bide erkek adam tayt giyer mi canımmm.. bunların mantalitesi bu; ben onları görcem 40 yaşından sonra :)

• Beğen
Tepkiler: hakan70 ve lamba
Scudo

Ahmet Gürkan

Daimi Üye
Tepki
328
Bisiklet
Sedona
Biz ne yapıyoruz ki bu insanlara ya! Küfür mü ettik, anasını bacısını mı becerdik, naptık ki bunu görüyoruz be! Laf atana, tip tip bakana alıştık da bu kadarını da sineye çekemiyorum ben.... Yani insan, kendisine hiçbir zararı dokunmayan birine neden saldırır, en vahşi hayvan bile kendisine saldırmayana saldırmaz yani, bu kadar mı vahşileşti, yabanileşti bu insanlar...

• Beğen
Tepkiler: hakan70

murat ırmak

Forum Demirbaşı
Tepki
214
Yuh artık diyorum başka bir şey demiyorum. Holiganlıkta son nokta bu olay, neyini sevemediler şu bisikletin anlamadım gitti ...

Mustafa Şükrü Yıldırım

Forum Bağımlısı
Tepki
812
Bisiklet
Giant
Böyle insanları kale almaya gerek yok gerekmedikçe...

Kartallar kartallarla,kargalarda kargalarla uçar. Eğer siz bir kartalsanız ve kargalar size bir şeyler söylüyorsa boşu boşuna irtifa kaybetmeyin.Tek yapmanız gereken bu insanlardan kurtulmak. ;)

• Beğen

Darth Sirrus

Aktif Üye
Tepki
105
Bisiklet
Specialized
hocam öncelikle geçmiş olsun
bisiklet kullanıcılarına karşı böyle saçma tutumlar izleyen insanlara sebebini sorsak sanırım yine tutumları gibi saçma bi cevaplar alırız
ayrıca bizim halk sıkıntılı emniyet kemeri bile takmazken kasklarımızın komik gelmesini bi nebze olsada anlayabiliyorum bu tip kişilerden beklenir artık şaşırtıcı gelmiyor ama kabul ettiğim söylenemez tekrar geçmiş olsun

• Beğen

Ünal Altay

Daimi Üye
Tepki
185
@Ahmet Gürkan

Üstad, daha öncede söylemiştim, adamlar üzerime araçlarını sürdü, birde pis pis gülüyorlar, yani panik yapıp başka bir arabanın altına girsem ne yapacaklardı çok merak ediyorum :(

Samet Ayhan

Aktif Üye
Tepki
19
Bisiklet
Bianchi
maalesef toplumda akılsız cahil insan çok. Hepsini alıp sopa dayağından geçireceksin:boese157: ne demek ya kireç hangi akıldır arkadaş işin gücün yok mu arkadaş Allah bilir onun için de o günü falan beklemiştir. Ben de çarşıda falan bisiklet sürerken minibüsçülerin gazabına uğruyorum geneldede o tiplerin camı açık oluyor. Yanına gelip küfürü bas kaç nasıl olsa seni yakalayamaz ( kaldırıma çıkacak değil ya) ama bunun da yanlış olduğunu biliyorum çünkü düşmanların sayısı artmaya başlıyor. Yapacak bir şey yok. Eğitim meselesi...:mad:

iamhasancanbam

Daimi Üye
Tepki
530
Bisiklet
Sedona
Aslında böylelerini yakalayacaksın, öldüresiye bir sopa tamamdır. Ülkemiz cahill cahill. Hepimiz biliyoruz bu konuyu. Bisiklet forması giyip pedal attığımda bir özürlü k**** görüyor herkes diyo. Hadi böyle şeylere bizler alıştık ta, bu kireç atmak ta neyin nesi oluyormuş. Valla tavsiyem yanınzda biber gazı bulundurun. Böyle iki ayaklı hayvanlara sıkmak için. Haysiyetsiz, şerefsiz herifler !

İsmailÇağrı

Aktif Üye
Tepki
37
kışın sürerken gözlerimi korumak için şeffaf cam taktırdığım eski bir güneş gözlüğümü mutlaka takıyorum çünkü soğuk rüzgar gözlere aşırı zarar veriyor.

Güney Mertkan

Aktif Üye
Tepki
88
Bende Büyükçekmece Bisiklet Klübü'ndenim.
Genelde bana çocuklar laf söyliyor sert bakınca susuyorlar :)

Aslında yapmalarının bir sebebi yok farklı görüyorlar bakyorlar kask . hee kaskı gördüler ya denemek istiyorlar ne kadar koruyor. Tek amaçları bu bilinçaltı.

emre karakoç

Daimi Üye
Tepki
212
Ben de yanımda 6.35 mi yoksa 7.65 mi taşısam diye düşünüyorum. Bu hayvanlar ondan anlar. Bu ara da eğitimle ilgili diyoruz ama şehir dışında köylerde insanlar bu şekilde davranmıyorlar. Hasan Söylemez'in köylerde gördüğü misafirperverlik hangi şehirde vardır.

• Beğen
Tepkiler: Doğu Biçer

emre ersoy

Forum Bağımlısı
Tepki
509
İsim
Emre
Geçmiş olsun arkadaşım..
Bu ülkede hiç bir başarı cezasız kalmaz.
Bukadar Canilik nereye kadarr :eek: :eek: :eek:

Yunus YILMAZ

Forum Bağımlısı
Tepki
604
nasıl tek antremana çıkmanın kötü yönü filan
böyle bişey olabilir mi ?
hangi hakla kireç atıyorlar.
o atanları yakalayıp

çekememezlik , kıskançlık var.
arkadaşa geçmiş olsun.
Bana öyle birşey yapılsa göz yanmış acımış hiç fark etmez yakalar
anasından doğduğuna pişman ederim..

• Beğen

MuratHan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.287
Bisiklet
Scott
Bu tür davranışlarda bulunanların psikolojik bir takım sorunları olduğu ortada. İzmirde geçen yaz akşam üstü kipanın arkasındaki yolda bisikletle giderken telefon çaldı durdum bisiklet üzerinde telefonla görüşürken ensemde bir çarpma ve sıcaklık hissettim. Ne olduğunu anlamaya çalışırken yanımdan hızla gıcır gıcır bir BMW geçti. Etrafıma bakındım çarpan şeyin ne olduğunu anlamak için böcek falan ararken hemen dibimde sönmemiş şu kalın olanlardan kocaman bir puro gördüm. Artık söyleyecek kelime bulamadım. Bu gibi hareketlerde bulunanların maddi manevi durumu, yaşı, iş hayatında ki konumu ne olursa olsun bir eziklikleri olduğunu düşünüyorum. Oradan bir bisikletli geçmiş ya da sıradan yürüyen bir insan olmuş fark etmiyor bir şekilde size bulaşmak için kendilerince bir sebep bulabiliyorlar.

• Beğen