Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Gözlük Seçimi

Konu, 'Giyim' kısmında Alperen ERTEN tarafından paylaşıldı.

1. Alperen ERTEN

Alperen ERTEN Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Merhaba,

Daha önceden Tchibo'dan aldığım 3 camlı gözlüğü kullanıyordum. Acikcasi be rüzgar engellenmesi ne de güneşi engellenmesi vardı. Onu artık kullanmayacagim.

Yaklasik 6 aydır gözümde ağrı yanma sulama oluyor. 6 tane doktor değiştirdim çözüm bulamadık. Bugün son gittiğim doktor gözlerini bisiklet sürerken vs rüzgardan korumami, kaliteli bir gözlükle sürüş yapmami gözlüğün rüzgar almayacak şekilde güzel oturmasini ve bu güneş islerini vs iyi ayarlamasini söyledi. Kısaca paraya kiy dedi :)

Ben de paraya kiyacagim. Sedona siyah gri kaska uyumlu olacak bir gözlük arıyorum. Fiyat sınırı 150 TL ye kadar diyorum :) tavsiyeleri bekliyorum ...

2. Turhan Atakan

Turhan Atakan Aktif Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Decathlonda çok güzel hafif kullanışlı koşu-bisiklet gözlükleri var.Maximum 50-60tl arası uygun fiyatlı.Kenarı ve burun kısmı turuncu bir model vardı adını hatırlayamadım.Bizzat denedim çok hafif,çok güzel oturuyor.Şiddetle tavsiye ederim

3. sezgin tire

sezgin tire Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda sağlık sorununuz geçer. Kendi tecrübemden*size bir tavsiye de bulunmak isterim, Fethiyedesiniz sanırım, İzmir e yolunuz düşerse izmir çankaya batı göz de serkan biliş diye bir göz doktoru var, geçen sene başka bir doktorun çare bulamadığı babamın gözünü tedavi etti. Batı göz ün ssk ile de anlaşması var. Bilginiz olsun.

Gözlük konusunda birşey demeyeceğim çünkü bisiklet sporunda bende yeniyim, geçen hafta cratoni element model gözlük aldım şimdilik iyi gibi. 100-250 arası fiyatları

4. Alperen ERTEN

Alperen ERTEN Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Doktor tavsiyeniz için çok Teşekkürler. Bu da care olmazsa alanında tanınmış doktorları bulacağız.

5. I am the Uptown R.

I am the Uptown R. Onursal Üye

Seviye:
    Hort! Arkadaşlar merhaba.Ben'de Rockbros gözlük var.Ancak kaskımdan dolayı takamıyorum, gözlüğün arkası kaskın arka sıkma yerine değiyor.Kaskın tasarımı hatalı olacağını düşünmüyorum markası Rudy sonuçta.Gözlük sıkıntılı muhtemelen.Gözlük almam gerek ve BBB markasının bir gözlüğüne karar verdim.Yani kesinlikle daha kaliteli olacağını biliyorum ancak aynı sorunu yaşar mıyım yaşamaz mıyım bilmiyorum.Ne dersiniz? Kaskın ipleri çok bol kalıyor ayarlayamadım hala.Onları da ayarlayacağım önce.Mesela şu fotoğraftaki durmuyor bende.Ben de kulağıma kadar iniyor kask.

1237284950833-1llscg4wxccw2-700-80.jpg 1237284950833-1llscg4wxccw2-700-80.jpg GetImage.jpg gözlük bu kaskım da bunun farklı rengi