Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

gözlük hakkında

Konu, 'Giyim' kısmında fatihaydın tarafından paylaşıldı.

1. fatihaydın

fatihaydın Bisikletkolik

Bisiklet:
    Look
    Seviye:
    iyi akşamlar herkese arkadaşlar linkteki gözlüğü alıcam sırf camlarının o rengi yüzünden fakat gözlük için hedef kitle kayak olarak yazmış bisiklette kullansam bir sorun olur mu.bir de dechatlondan alış veriş yapan arkadaşlar varsa kredi kartına taksit nasıl oluyor kaç taksit hangi karta bilen varsa yazabilir mi ?

http://www.decathlon.com.tr/TR/sg-wed-ze-900-beyaz-197530866/

2. Ertuğrul Mengi

Ertuğrul Mengi Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Gözlüğü gittiğimde takmıştım, güzel durmuştu :) Çok sayıda güzel spor gözlükler var reyonda. Bence uzun sürüşlerde rahatsız etmeyecek bir model seçmeye çalışın.

fatihaydın bunu beğendi.
  3. fatihaydın

fatihaydın Bisikletkolik

Bisiklet:
    Look
    Seviye:
    sırf o cam rengi yüzünden istiyorum.bildiğiniz uygun fiyatlı o renkli camı olan gözlük var mı ?

4. DreamMaker

DreamMaker Kıdemli Üye

Adı:
    Tuğrul TIRPAN
    Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Tchibo'da 3 renk camlı bisiklet gözlüğü 22TL

5. fatihaydın

fatihaydın Bisikletkolik

Bisiklet:
    Look
    Seviye:
    mümkünse link verebilir misiniz gözlüğü bulamadım da...

6. Ertuğrul Mengi

Ertuğrul Mengi Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Dostum en güzeli takıp kendi yüzünde görmen, resimlerde çok güzel gözüken gözlükler takınca çok komik olabiliyor birde Decathlon'daki 20-30lira civarı olan gözlüklerin camları çok kalitesiz.

7. Ahmet Gümüş

Ahmet Gümüş Kıdemli Üye

Seviye:
    O gözlük kış sporları için yapılmış..Beyaz karlı bir ortamda ışığı diğer gözlüklere göre daha fazla kırıyor..
    Normal ortamda karanlık hissi yaratabilir o sebebten bisiklet gözlüğü tavsiye edebilirim..
    Tchibo nun gözlüğü oldukça güzel ben kullanıyorum sağlam ve şık bir gözlük..

8. fatihaydın

fatihaydın Bisikletkolik

Bisiklet:
    Look
    Seviye:
    linkte verdiğim gözlükleri denemiştim güzel de oldu fakat kayak gözlüğü olduğu için biraz tereddütüm var...

9. fatihaydın

fatihaydın Bisikletkolik

Bisiklet:
    Look
    Seviye:
    mümkünse link verebilir misiniz nette bir türlü bulamadım da...

10. ersen t.

ersen t. Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Tchibo'da bahsi geçen gözlüğün benzeri sanırım Decathlon'da şu: http://www.decathlon.com.tr/TR/sg-b-twin-500-179578804/

Bu mağazayla ilgili bir iki şey söylemek isterim. İzmir Gaziemir'deki Decathlon mağazası Optimum AVM içinde, zemin katta.İzban ile gidilirse Esbaş durağında iniyorsunuz, zaten tam durağın karşısı.Kale gibi avm sizi bekliyor. Mağazaya girince şok oldum.Hayatımda bu kadar büyük bir spor mağazası görmedim.Su altı dalış kıyafetlerinden binicilik için yelek, çizme kırbaç'a kadar akla gelmeyecek her türlü malzeme var.Gez gez bitmiyor, benim için hakikaten şaşırtıcı oldu. Köyden indim şehire filmindeki karakterler gibi ağzım açık aval aval sağa sola bakınarak dolaştım mağazayı. Sanıyorum en geniş reyon bisiklet için ayrılmış. Mtb, şehir, katlanan, çocuk bisikletleri diye giden, bütün yelpazeden bisiklet çeşitlerinin yanı sıra, yedek parçası, lastiği, aksesuarları ve kıyafetleri de mevcut.Gördüğüm kadarıyla fiyatlar çok uçuk da değil.Benim gibi bir mağazaya girince yanında dolaşan birisi olduğunda sıkılan insansanız burası güzel bir yer.İstediğin kadar bak kurcala, karışan yok.İzmir'de yaşıyorsanız burayı mutlaka gidin görün derim.Ufku genişletmek açısından faydası var.

11. fatihaydın

fatihaydın Bisikletkolik

Bisiklet:
    Look
    Seviye:
    evet mağazayı ben de baya beğendim istanbuldakine gittim ben de.fakat ilk linkte bahsettiğim gözlüğün bisikelet için olanını bulamadım malesef.o camlar çok hoşuma gidiyor...