Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Görükle'den Hasanağa Baraj Gölü'ne / İlk Uzun Rotam...

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Okan Yüksel tarafından paylaşıldı.

1. Okan Yüksel

Okan Yüksel Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Bisiklet aldığımı daha önce yazmıştım. Hatta blogumda da Bisikletim ve Ben başlıklı bir kategori oluşturmuş, bu alandaki deneyimlerimi buradan takip edebileceğinizi belirtmiştim. O günden bu yana bisiklet konusunda kendimi geliştirmeye çalışıyordum ki ilerleme de kaydettim: sadece bu ay içinde 150 kilometre yol yaptım. Bunun 100 kilometresini sayacımla kanıtlamış olayim ;)
    Bisiklet bana sağlıklı bir yaşamın yanı sıra yanı başımdaki doğal güzellikleri, farklı yerleri görme imkanı da verdi. Örneğin bugün yaşadığım yer olan Görükle’ye sadece 15-20 kilometre uzaklıkta olan Hasanağa Baraj Gölü’nü gördüm. 6 yıldır Görükle’de yaşamama rağmen yanı başımda böyle bir güzellik olduğunun farkında bile değildim.
    Bisikletimle yollara düştüm ve kendimi mükemmel bir doğanın içinde buldum. Herşey o kadar güzeldi ki, durdum ve çam ağaçlarının kokusunu olabildiğince içime çekmeye çalıştım. Hatta çamlarla birlikte bisikletimin de bir fotoğrafını çektim. Çamları özlemişim, bana Adana’yı, Toros Dağları’nı hatırlattı… Tabii orada çamlar daha büyük ve güzel :)
    Havanın iyi olması da bu güne ayrı bir güzellik kattı. İlk uzun yol bisiklet maceram da böylelikle son buldu. Bir küçük kaza tehlikesi dışında herşey çok güzeldi. Önümüzdeki haftalarda yeni rota ve maceralarla buluşmak üzere :)

2. Onur Gençoğlu

Onur Gençoğlu Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Okan Bey Bursa'da daha çoooook gezilecek yerler var :)) Güzel paylaşım olmuş, devamını bekliyoruz :)

3. Okan Yüksel

Okan Yüksel Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Teşekkürler Onur Bey. Hakikaten Bursa'da gezilecek çok yer var. Ne yazık ki ben yanı başımdakilerin bile farkında değilmişim. Neyse ki artık bisikletim var ve keşfedilecek yeni rotalar beni bekliyor :)

İlerleyen haftalarda grup halinde yapılan etkinliklere de katılmak istiyorum. Sanırım bu uğraş, bu şekilde çok daha zevkli bir hal alacaktır...

4. Onur Gençoğlu

Onur Gençoğlu Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Aynen dediğiniz gibi :) Bursada Yeşil Pedal, BUBİDOST, Pembe Bisiklet, Bursa Kış Bisikletçileri ve ODAK var. Facebookta gruplarını bulabilirsiniz. Birde gittiğiniz yerlerin rotalarınıda paylaşırsanız süper olur :) Paylaşımlarınızın devamını bekliyorum. Bursayı tanıtmak lazım :)

5. Göksun Özkirişçi

Göksun Özkirişçi Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    keyifli bir tur olmuş.
    ayaklarınıza sağlık...